Відбулися збори Ради Церков та релігійних організацій
Розмістив Admin на December 08 2021 - 21:01:04Відбулися збори Ради Церков та релігійних організацій
Розширені новини

Відбулися збори Ради Церков та релігійних організацій


У Сумах відбулися збори Ради Церков та релігійних організацій
Представником від Сумської єпархії Православної Церкви України був прессекретар свящ. Павло Сушинський.
Керівник апарату Сумської облдержадміністрації Ігор КАЛЬЧЕНКО звернувся до представників церков та релігійних організацій з проханням поширювати серед вірян інформацію про пандемію COVID-19 та про необхідність дотримуватися протиепідемічних заходів і вакцинуватися.

«Дякую за те, що допомагаєте нам у цьому питанні. І прошу вас продовжувати дотримуватися карантинних вимог і закликати до цього прихожан. Тим більше, що попереду – великі християнські свята, – зазначив Ігор Кальченко. – Тільки спільно ми переможемо пандемію COVID-19!».

Під час засідання ради церков представники обласного управління освіти та Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України повідомили, що хоч станом на сьогодні рівень захворювання в області знижується, це не привід для недотримання карантинних вимог. Адже з початку пандемії на Сумщині захворіло понад 127 тисяч осіб, 2666 жителів області померли від ускладнень коронавірусної інфекції.

За останні три місяці в області захворіли 45 тисяч жителів. І половина усіх хворих – це люди 50 років і старші. В той же час на Сумщині щеплено лише 30% людей віком 70+ і лише 12% – віком 80+.

«Це страшні цифри, і найжахливіше, що за цією, здавалось би сухою статистикою, життя і здоров’я жителів області, – наголосив Ігор Кальченко.  – Ми бачимо, що хворіють у важкій формі й частіше помирають невакциновані пацієнти. Тому я прошу вас: говоріть вашим прихожанам про те, що рівень захворюваності буде меншим, якщо люди дотримуватимуться дистанції, маскового режиму, дезінфекції та будуть щеплюватися проти COVID-19».