Сумське духовенство взяло участь у заходах до Дня Соборності
Розмістив Admin на January 22 2023 - 23:52:48Сумське духовенство взяло участь у заходах до Дня Соборності
Розширені новини

Сумське духовенство взяло участь у заходах до Дня Соборності22 січня 2022 року, коли Український народ відзначає державне свято - День Соборності України, до Свято-Воскресенського кафедрального собору на богослужіння завітала делегація із представників обласної влади, міської та представники ЗСУ і силових структур. Божественну Літургію очолив Архиєпископ Сумський і Охтирський УПЦ (ПЦУ) Мефодій разом з кліром собору. Після проповіді архієрея зі словами привітання до вірних звернулись: голова Сумської ОВА Живицький Д.О., голова Сумської обласної ради Федорченко В.М., міський голова Лисенко О.М. та командувач ОТУ "Суми" генерал-майор Нестеренко О.В.
Одразу після літургії вся делегація разом з духовенством вирушила спільною ходою по вулиці Соборній до пам'ятника великому українцю - Шевченку Тарасу Григоровичу для покладання квітів і святкових заходів. Загалом день почався з молитви й вшанування наших новітніх героїв котрі поховані на Алеї Слави центрального міського цвинтаря.
Вітаємо усіх з Днем Соборності та молимо Всемогутнього Бога, щоб подавав нам більше мудрості для єднання, особливо у такий непростий для всієї країни час.