Вісті з благочинння
Розмістив Admin на November 16 2009 - 06:39:02
Преосвященнійший владика Мефодій відвідав смт. Недригайлів.

14 листопада на свято святих безсрібників і чудотворців Косми та Даміана і матері їхньої прп. Феодотії відбулось архієрейське Богослужіння у Свято-Миколаївському храмі смт. Недригайлів. У Богослужінні взяли участь соборні священики з міста Суми та священики Недригайлівського благочиння. По закінченні Божественної Літургії відбувся хресний хід до місця будови храму на честь Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського.

Читати більше...


Розширені новини
Преосвященнійший владика Мефодій відвідав смт. Недригайлів.

14 листопада на свято святих безсрібників і чудотворців Косми та Даміана і матері їхньої прп. Феодотії відбулось архієрейське Богослужіння у Свято-Миколаївському храмі смт. Недригайлів. У Богослужінні взяли участь соборні священики з міста Суми та священики Недригайлівського благочиння.По закінченні Божественної Літургії відбувся хресний хід до місця будови храму на честь Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського. В новому храмі разом з парафіянами прослужили Молебень та поспілкувались з будівельниками. Уже в храмі встановлені вікна та йде підготовка до освячення куполів. Храм буде трьохпридільний: святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського, Свято-Миколаївський та Свято-Покровський. Недригайлівці щиро вдячні меценатам та будівельникам за швидке будівництво духовно-культурного центру.У Богослужінні, на запрошення парафіян, приймав участь Голова міжрайонної громадсько-церковної ради Зв’язка Микола Іванович та члени ради серед яких відомі діячі Сумщини.

Нагадаємо, що на освячені наріжного каменя під будівництво цього собору у свято Пасхи Христової 2008 року був присутній Президент України Віктор Андрійович Ющенко з родиною та Народний депутат України Петро Ющенко, Голова об’єднання «За Помісну Україну».

Колись в Недригайлові було чотири собори.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії