БОГОСЛУЖІННЯ
Розмістив Admin на November 25 2009 - 22:58:49
Храмове свято в селі Малий Вистороп, Лебединського району.

21 листопада на свято Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Преосвященнійший Мефодій разом з духовенством Свято-Воскресенського собору відвідав Лебединське благочиння.

Поїздка розпочалася з самого міста Лебедин, де владика відвідав богослужіння у Введенському храмі м. Лебедина, настоятелем якого є, благочинний району ієрей Богдан Яворський. Після короткого слова Преосвященнійшого до прихожан, разом із благочинним району владика відбув на храмове свято до с. Малий Вистороп цього ж району.

Читати більше...


Розширені новини
Храмове свято в селі Малий Вистороп, Лебединського району.

21 листопада на свято Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Преосвященнійший Мефодій разом з духовенством Свято-Воскресенського собору відвідав Лебединське благочиння.

Поїздка розпочалася з самого міста Лебедин, де владика відвідав богослужіння у Введенському храмі м. Лебедина, настоятелем якого є, благочинний району ієрей Богдан Яворський. Після короткого слова Преосвященнійшого до прихожан, разом із благочинним району владика відбув на храмове свято до с. Малий Вистороп цього ж району.Зустріли Преосвященнійшого владику жителі села на порозі храму хлібом і сіллю. Настоятель храму ієрей Олександр Андрусенко виголосив привітальне слово, після якого розпочалося богослужіння.Під час богослужіння був рукоположений в сан пресвітера диякон Сергій Сущенко.
Ієрей Сергій після практики буде направлений для служіння в Конотопський район.
По завершенні літургії Преосвященнійший звернувся до людей з вітальним словом, в якому підкреслив важливість віри на прикладі Архистратига Михаїла та небесних сил безплотних, які не впали у спокусу гріха. Також підтримав добрим словом жителів села, які так важко працюють над відновленням старинного козацього храму, який зараз знаходиться в дуже плачевному стані, хоча рік назад він був у ще гіршому стані. Опісля були нагороджені почесними грамотами найбільш активні прихожани, які непокладаючи рук трудяться над відновленням храму, та й духовності в цілому.По завершенні богослужіння Преосвященнійший владика відвідав ще декілька сіл Лебединського благочиння в яких спілкувався із жителями села. В цих селах не проводиться богослужіння, тому люди прохали надати священиків для їхніх духовних потреб. Владика обіцяв по мірі можливого в кожне селище і село направити священослужителів.

Опісля владика від'їхав до Сум.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії