Богослужіння в День Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана
Розмістив Admin на January 09 2024 - 08:25:21Богослужіння в День Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана
Розширені новини

Богослужіння в День Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана


07 січня Православна Церква вшановує пам'ять Собору Іоана Предтечі, який найближчим чином послужив події Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
В Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми відбулися святкові богослужіння, які очолив високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій.
Вже не вперше до собору завітав перший командувач оперативно-тактичного угрупування «Суми», а зараз заступник Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-майор О. Нестеренко.
Олександр Володимирович подякував за службу і духовну підтримку військових та їх родин, а також родин, чиї Герої повернулись на щиті.
Відзначив коїном Владику Мефодія, за його внесок в постійну підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, секретаря Сумського єпархіального управління митрофорного протоієрея Петра Попадинця та присутніх військових капеланів військових частин протоієрея Сергія Сагера, протоієрея Олега Гаврилюка та протоієрея Назарія Ковальова.
Генерал-майор звернувся до духовенства Собору та всіх присутніх парафіян, підкреслюючи важливість постійної молитви та волонтерської підтримки воїнів, які захищають волю, незалежність та територіальну цілісність України.
З Богом разом до Перемоги.