Предстоятель ПЦУ: Переконаний, що ми будемо служити і в Почаївській Лаврі (відео)
Розмістив Admin на January 09 2024 - 08:51:33Предстоятель ПЦУ: Переконаний, що ми будемо служити і в Почаївській Лаврі (відео)
Розширені новини

Предстоятель ПЦУ: Переконаний, що ми будемо служити і в Почаївській Лаврі (відео)


ПЦУ буде служити і в Почаївській лаврі – це тільки питання часу. В Україні всі православні будуть належати до вже визнаної автокефальної Помісної Православної Церкви.
Про це сказав в інтерв’ю Суспільному Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.
За його словами, за два роки до ПЦУ перейшло понад дві тисячі громад, тож дійде черга і до Почаївської лаври.

“Це поступовий і тривалий процес, подібний до Києво-Печерської лаври. Адже ми хочемо, щоб цей процес відбувався спокійно та мирно. Тобто, без якихось протистоянь. Тому потрібен час. За два роки, до нас долучилися понад дві тисячі релігійних громад. Ця поступовість стосується і Почаївської лаври.
Я переконаний, що ми будемо служити і в Почаївській лаврі, це тільки питання часу, адже цей процес незворотній, і в кінцевому результаті він приведе до того, що в Україні всі православні будуть належати до вже визнаної автокефальної помісної православної церкви”, – наголосив він.
Предстоятель зазначив, що багато вірян введені в оману і не розуміють, чим насправді є УПЦ МП.

“Ми бачимо соціологію, яка чітко свідчить про те, що абсолютна більшість православних в Україні підтримують саме єдину церкву, визнану церкву. Люди не бажають бути і надалі в складі російської православної церкви, яка називає себе українською церквою, але насправді такою не є.
Церква на чолі з митрополитом Онуфрієм є невід’ємною частиною РПЦ, яка маскується під назвою УПЦ. Поки що є ті, хто до кінця не розбирається, вони введені в оману, вони вважають, що це українська церква, але прийде час, коли вони зрозуміють та усвідомлять це поступово, тому що тривалий час ми йшли до цього. Понад три десятиліття проповідувалася ідеологія “руського міра”, вона, на жаль, засіла досить глибоко у мізках багатьох українців, які до цього часу ще вагаються, але я переконаний, що з часом вони зрозуміють і доєднаються”, – наголосив Предстотель ПЦУ.