Богослужіння в 33-ю неділю після П'ятдесятниці
Розмістив Admin на January 23 2024 - 14:32:41Богослужіння в 33-ю неділю після П'ятдесятниці
Розширені новини

Богослужіння в 33-ю неділю після П'ятдесятниціВ 33-ю неділю після П'ятдесятниці керуючий Сумською єпархією Православної Церкви України, високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у супроводі духовенства очолив недільне богослужіння в Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за Україну, військо та народ її. Окремі прохання були направлені за українських воїнів, які перебувають в полоні.

У своїй проповіді Високопреосвященніший архієпископ Мефодій розповів про Євангельські читання цього дня, акцентуючи увагу що людина повинна не гордитися, а бути простішою - любити Бога і людей, "..бо любов вiд Бога, i кожен, хто любить, народжений вiд Бога i знає Бога. Хто не любить, той не пiзнав Бога, тому що Бог є любов." (1 Ін. 4:7-8)

Також Владика Мефодій привітав усіх присутніх з наступаючим державним святом - Днем Соборності України. Особливі слова подяки Владика Мефодій виголосив військовослужбовцям, які ціною власного життя захищають волю, незалежність і соборність України та її народу.