Богослужіння в неділю про митаря і фарисея
Розмістив Admin на February 26 2024 - 19:35:33Богослужіння в неділю про митаря і фарисея
Розширені новини

Богослужіння в неділю про митаря і фарисея"Фарисея, що виправдовував себе, хвалячись ділами, осудив єси, Господи, а митаря, що смирився і з зітханням очищення просив, оправдав єси, бо не зважаєш Ти на помисли самохвальні, а сокрушенних сердець не відкидаєш. Тому і ми до Тебе, що постраждав за нас, у смиренні припадаємо: подай прощення і велику милість (стихира на ранній в неділю митаря і фарисея)".

В неділю про митаря і фарисея 25 лютого 2024 р. у Свято - Воскресенському кафедральному соборі міста Суми відбулося недільне богослужіння, яке очолив
Високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви возносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо. Також протягом богослужіння відбулася хіротонія на священника диякона Андрія Глотова.

Неділя про митаря і фарисея це одна з чотирьох підготовчих неділь, що готують нас до початку Великого посту. З 26 лютого по 03 березня 2024 р. тиждень загальний (Загальниця), посту в середу та п'ятницю немає.