Богослужіння в неділю про блудного сина
Розмістив Admin на March 05 2024 - 20:14:39Богослужіння в неділю про блудного сина
Розширені новини

Богослужіння в неділю про блудного сина


"Як блудний син, прийшов і я, Щедрий, життя своє проживши в розлуці і розтративши багатство, яке Ти дав мені, Отче. Прийми мене, що каюся, Боже, і помилуй мене." (стихира на великій вечірній)

В неділю про блудного сина 03 березня 2024 р. у Свято - Воскресенському кафедральному соборі міста Суми у супроводі духовенства та хору собору (регент Вікторія Соломка) відбулося недільне богослужіння, яке очолив
секретар Сумської єпархії - митрофорний протоієрей Петро Попадинець.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо.

У своїй проповіді отець Петро наголосив на необхідності покаяння та навернення людини до Бога, Який є джерелом нашого життя і завжди нас чекає доки ми звернемося до Нього і навернемося від злих діл до Бога, як блудний син.
Також отець Петро акцентував увагу на необхідності проявлення діяльної любові до Бога та людей, зокрема, шляхом підтримування всіма можливими засобами військовослужбовців, які захищають Україну та український народ.