Богослужіння та єлеосвячення у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Ромни
Розмістив Admin на April 15 2024 - 06:25:35Богослужіння та єлеосвячення у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Ромни
Розширені новини

Богослужіння та єлеосвячення у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Ромни

На краю міста Ромни розташований невеликий, ошатний храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці. У суботу 13 квітня чимало парафіян завітало до нього, що храм не вміщував всіх присутніх і люди стояли на вулиці. Адже там було звершено таїнство єлеосвячення ( маслособорування). Це одне із семи таїнств Православної Церкви, через яке людина, яка приступає з вірою може отримати зцілення від своїх душевних та тілесних немочей. Це таїнство, як правило звершується собороно, тобто за участю кількох священників.
На запрошення настоятеля храму протоієрея Вадима Поліщука у храм прибуло духовенство ПЦУ Роменщини : протоієреї Ігор Мурий, Дмитро Долгий, Петро Лютак, Михайло Неміш, Михайло Малетич, ієромонах Павло.
Духовенство під час цього таїнства семикратно помазує освяченим єлеєм вірних. Читаються особливі глави Апостола та Євангелія. А також підносяться молитви за здоров’я та зцілення всіляких немочей. Дуже важливо, щоб люди приймали це таїнство з особливою побожністю і головне з вірою та надією на Господнє змилування.