Богослужіння в суботу та неділю 4 тижня Великого посту
Розмістив Admin на April 15 2024 - 14:03:35Богослужіння в суботу та неділю 4 тижня Великого посту
Розширені новини

Богослужіння в суботу та неділю 4 тижня Великого посту

В останню поминальну суботу Великого посту 13 квітня 2024 р. керуючий Сумською єпархією Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору очолив у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м.Суми Загальну панахиду за всіма спочилими від віку православними християнами - отцями, матерями, братами і сестрами нашими, загиблими в наш час за волю, незалежність та соборність України.

У четверту неділю Великого посту - неділю преподобного Іоана Ліствичника 14 квітня 2024 р. Високопреосвященний архієпископ Мефодій очолив Божественну літургію у Воскресенському соборі м. Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо.

У своїй проповіді Владика Мефодій розповів про недільне Євангеліє та подякував захисникам України та всім хто докладає зусиль для здобуття миру та перемоги України у війні проти агресора.