Вічна пам'ять Герою України Олегу Тищенко
Розмістив Admin на May 19 2024 - 15:28:40Вічна пам'ять Герою України Олегу Тищенко
Розширені новини

Вічна пам'ять Герою України Олегу Тищенко

З глибоким сумом повідомляємо про трагічну загибель українського захисника, уродженця Глухівщини, Олега Тищенка. 14 травня 2024 року він загинув у бою на Харківському напрямку, боронячи нашу землю від російських окупантів.

Олегу було лише 46 років. Він народився 30 жовтня 1977 року в селі Уздиця. Закінчив Глухівський агротехнічний коледж СНАУ за спеціальністю "Механік" та Глухівський НПУ ім. О. Довженка, де здобув фах вчителя трудового навчання.

Ознайомлені з ним люди згадують його як працелюбну, творчу та щиру людину. Він мав багато захоплень: малювання, гра на баяні, робота з деревом, писання віршів.

В липні 2022 року, коли почалася повномасштабна війна з Росією, Олег, не вагаючись, пішов добровольцем до лав ЗСУ. Він щиро вірив у перемогу України та прагнув зробити свій внесок у захист рідної країни.

На жаль, війна забрала життя цього мужнього чоловіка. У Олега залишилися мати, батько, син та сестра. Його старший брат вважається зниклим безвісти. 18 травня 2024 року відбулося урочисте прощання з Олегом Тищенком у центрі міста

Благочинний міста Глухова, отець Назарій, співслужив з отцем Ігорем, заступником благочинного Православної Церкви України, під час поховання. 

Світла пам'ять про Олега Тищенка назавжди збережеться в серцях його рідних, друзів та побратимів. Він – справжній герой, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.
Вічна слава Герою!