Архієрейські богослужіння
Розмістив Admin на June 10 2024 - 22:24:44Архієрейські богослужіння
Розширені новини

Архієрейські богослужіння"На душевні очі осліплений, до Тебе, Христе, приходжу як сліпий від народження, в покаянні взиваючи до Тебе: Ти тих, що в темряві, Світло пресвітле." (Кондак неділі про сліпого)

В суботу 08 червня та в неділю про сліпого 09 червня 2024 року Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив Божественні літургії у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо. Також під час богослужінь 08 та 09 червня відбулися хіротонія на диякона Юрія Анцифорова, який направлений на проходження богослужбової практики в с. Рябушки Лебединської територіальної громади, та хіротонія на диякона Максима Слинько, який направлений на подальше проходження богослужбової практики до м. Шостка.

У своїй проповіді Владика Мефодій розповів про недільне Євангеліє про сліпого, акцентуючи увагу на живій вірі в Живого Бога та життя по вірі, з любов'ю до Бога і людей.

Після богослужіння 09 червня громада Сумської єпархії привітала Владику Мефодія з прийдешнім Днем народження. Також з Днем народження Високопреосвященного архієпископа Сумського і Охтирського Мефодія привітали керівництво області, громадські організації та культурні діячі області. Керівництво Паліцинської академії вручили Високопреосвященному архієпископу Мефодію службове посвідчення про зарахування його на посаду Почесного академіка Паліцинської академії м.Суми.