ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ
Розмістив Admin на May 06 2008 - 15:46:52
Преосвященнійшого Мефодія єпископа Сумського і Охтирського
боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним
Сумської єпархії Української Православної Церкви
Київського Патріархату

Розширені новини
Дорогі брати і сестри у Христі!ХРИСТОС ВОСКРЕС!


Цим виголосом жінки мироносиці сповістили апостолів, а вони світові про нову епоху земної цивілізації, бо людству була відкрита божественна печать таїн життя і смерті, що озорило нам дорогу до спасіння через Божественну любов до людей.
“В Ньому було життя, і життя було світло людям, і світло у темряві світить, і темрява не обгорнула Його”. (Іоан 1:1-17).
Великдень – це Великий, світлий і радісний день. Великий, бо цілком змінив історію людства, світлий, бо вніс світло в морок світосприйняття людей, а радісний, бо окрилює нашу надію.
Зараз, вшановуючи пам’ять тієї історичної події, ми молитовно звертаємося до живого Бога Ісуса Христа зі щирою подякою за Його всемилостивий захист святої, соборної і апостольської Української Православної Церкви Київського Патріархату та Українського народу.
З величним вітанням від імені вірних Сумської єпархії – Христос Воскрес! Нехай наповняться наші серця теплом ранньої весни, постане український національний дух, національна свідомість! Нехай радість і братня любов поселяться у наших серцях, хай процвітає добро і справедливість.
У цей святковий день перемоги життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, сердечно вітаю всіх Вас дорогі брати і сестри, з Воскресінням Христовим! Поздоровляю з Пасхою Христовою Голову Сумської Обласної державної адміністрації Лаврика Миколу Івановича та Голів Районних державних адміністрацій, Голову Сумської обласної ради Шапошніка В’ячеслава Івановича та голів районних рад, Сумського Міського Голову Мінаєва Генадія Михайловича та всіх міських та сільських Голів Сумщини.Шлю своє щире вітання з Пасхою Христовою братам і сестрам в Америці, Канаді, Парагваю, Росії та інших далеких та близьких країнах розселення українства. Закликаю всіх українців до єднання в єдиній незалежні Помісній Православній Церкві Київського Патріархату. “Воскресіння день, і просвітімось торжеством, і один одного обіймімо, скажімо – браття і тим, що ненавидять нас простімо ради воскресіння, і так всі заспіваємо: Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував!” (стихира Пасхи).
У круговерті днів і років нехай незмінною буде з Вами милість Вічного й Великого Бога.


Воістину Воскрес!
З молитвою за Україну,
за Вас і Вашу родину,
за всіх українців у світі сущих
єпископ Сумський і Охтирський
Мефодій