ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ
Розмістив Admin на May 31 2008 - 10:46:40
На адресу Сумського єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату продовжують надходити вітання з Великодніми святами, в яких висловлюються найщиріші побажання добра, світла і радості віруючим нашої єпархії, натхнення і Божої ласки священикам, які в нелегкі часи для Київського Патріархату здійснюють подвижницьку місію – утвердження Української Помісної Церкви.
Ми вже отримали вітання від Святійшого Патріарха Філарета, усіх архієреїв нашої Церкви, духовенства та віруючих, керівників області, районів, населених пунктів. Щиросерді вітання ми отримали від зарубіжних єпархій УПЦ Київського Патріархату, інших християнських Церков світу, де проживають українці. Особливо тепло привітала з Великоднем голова Канадського комітету приятелів Київського Патріархату пані Ірина Ващук. Ми також отримали вітання від настоятеля Української церкви в Парагваї о.Анатолія Яремка та його помічників Марії Савчук і Євгенії Вечорки.
Не забув привітати нашу єпархію і колишній її секретар протоієрей о.Двінятін, який зараз здійснює Божу службу в Українській Церкві в США.