ПІДСУМКИ ПІВРІЧНИХ ЄПАРХІАЛЬНИХ ЗБОРІВ
Розмістив Admin на May 31 2008 - 10:48:24
Нещодавно в Конотопі відбулися загальна сповідь духовенства та піврічні збори Сумської єпархії, на яких здійснили спільне богослужіння всі священнослужителі області, котрі відслужили Божественну Літургію раніше освячених дарів.
Розширені новини
На зборах розглянули важливі питання з життя нашої єпархії, а саме: про відкриття в області нових парафій, будівництво нових та реставрацію старих храмів, про роботу з молоддю та обрання делегатів на Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату, присвяченого 1020-літтю Хрещення Русі та 900-літтю Михайлівського монастиря. На Соборі будуть підбиті підсумки 1020-літньої подвижницької праці нашого народу у розбудові духовного життя в нашій державі і буде зроблено акцент на сучасних проблемах нашої Церкви.
Серед делегатів від обласної релігійної громади – священики, громадські та політичні діячі, котрі активно спрямовують свою діяльність на розвиток духовного життя нашого краю: секретар Сумської єпархії протоієрей Петро Попадинець, старший благочинний єпархії Богдан Косенко, завідувач науково-історичним відділом єпархії Олександр Сотник, редактор газети “Православний християнин” Зінаїда Ралінська, перший проректор СДПУ ім. А.Макаренка, професор Іван Мозговий, проректор Української Академії банківської справи Алла Ярова.
На єпархіальних зборах також розглянули зауваження Святого Синоду щодо діяльності Сумської єпархії і намітили план по удосконаленню її роботи. Тут же, на зборах, обговорили і затвердили заходи, які наша Церква повинна провести в Пасхальні свята. В ці дні священики обов’язково приділять ще більше уваги обділеним долею: дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків, людям похилого віку, немічним...
Як завжди, ми привітаємо релігійну громаду області зі світлим святом Воскресіння Господнього та роздамо Великодні паски. Ми готуємо спеціальний випуск святкової сторінки газети “Православний християнин”.
Духовенство області, яке взяло участь у зборах, обговорило питання проведення навчально-практичного семінару з викладачами недільних шкіл області на тему “Організація недільної школи для дітей та дорослих”. Семінар відбудеться 26-27 травня. Відповідальні за проведення семінару – голова катехитичного відділу єпархії протоієрей Юрій Близнюк та заступник благочинного м.Суми з педагогічних питань Микола Орлов. Слід відзначити, що Сумська єпархія, аби пожвавити роботу по створенню недільних шкіл в області та впровадженню в загальноосвітніх закладах предмета “Християнська етика”, розповсюджує в школах підручник “Християнська етика”.