Різдвяне послання єпископа Сумського і Охтирського Мефодія
Розмістив Dviniatin на January 30 2007 - 21:15:45

Різдвяне Послання
Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву
та всім вірним Сумської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату


Розширені новини

Різдвяне Послання
Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву
та всім вірним Сумської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату


“І породила вона Свого Первенця Сина,
і Його сповила, і до ясел поклала Його,
бо в заїзді місця нестало для них...” (Лк 2:7)

Христос народився! Славімо Його!

     Ось знову настало величне свято – Втілення Сина Божого, Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Наше людське серце не може бути байдужим до того, що Сам Творець приймає тіло, стає людиною в убогому вертепі. Так Бог полюбив світ, що й Сина Свого Єдинородного віддав, щоб кожний хто вірує в Нього не загинув, а мав життя вічне. Різдво Христове навіки з’єднало людину з Богом, тому ми виголошуємо “З нами Бог”. Син Божий втілився і зійшов на землю, щоб дарувати людям благодатні сили для боротьби з гріхом
Водночас воїнство небесне, що з’явилося пастухам відразу ж після слів ангельського благовістя, як свідчить євангелист Лука, в піснях прославляє Бога і бажає миру людям доброї волі. Це є свідченням того, що прихід на землю Бога в людському тілі був і залишається надзвичайно важливою подією не тільки для людства, але й для світу духовного. Різдво Христове – це початок відновлення того зв’язку між світом духовним, небесним і світом матеріальним, земним, який був розірваний гріхопадінням першого Адама. Через що апостол Павло і називає Ісуса Христа другим Адамом (1Кор:15.22-45).
     Радісним серцем вітаємо Тебе, Єдинородний Сину Божий, що сьогодні приходиш, щоб сили пекла перемогти і нам дорогу показати до неба.
     Для нас українців це свято стало народним з традиційними колядками, вертепом та різдв’яною зіркою. Здається немає такого народу як наш, що так прославляє Бога, а Господь охороняє нас від різних бід.
     Від щирого серця вітаю всіх Вас, брати і сестри, з Різдвом Христовим, Новим Роком та Святом Йордану. Нехай ясна дорога, яку стелять ці Різдвяні свята, буде багатою та щедрою для нашої Батьківщини, щасливою та благодатною для кожної української родини.
Вітаю Голову Сумської Обласної державної адміністрації Сапсая Володимира Івановича та Голів Районних державних адміністрацій, Голову Сумської обласної ради Шапошніка В’ячеслава Івановича та голів районних рад, Сумського Міського Голову Мінаєва Генадія Михайловича та всіх міських та сільських Голів Сумщини. Вітаю також зі святом усіх українців, які перебувають за межами України і турбуються про її долю, щоб дух їх був завжди з народом нашим та закликаю на всіх благословення Новонародженого Спасителя.

Нехай Новонароджений Христос наповнить Ваше серце духовною радістю, благословить миром і любов’ю на многії літа.

Христос народився! Славімо Його!

2006/2007 року Божого
місто Суми

+Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський