Готуємося до ювілейних свят
Розмістив Admin на May 31 2008 - 11:17:09
Українська Православна Церква Київського Патріархату активно готується до ювілейних заходів з нагоди 900-ліття Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря та 1020-ліття Хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди відбудуться науково-практичні конференції, урочисті богослужіння, Ювілейний Помісний Собор нашої Церкви, Хресні ходи, святкові концерти духовної музики та інші заходи. Планується канонізувати князів Ярослава Мудрого та Костянтина Острозьського, митрополита Іова Борецького та нашого славетного земляка, останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського.
Розширені новини
19 липня о 10 годині на Софіївському майдані у Києві відбудеться урочиста Божественна літургія, присвячена 1020-літтю хрещення Київської Руси. Очолить її Його Святість Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
О 12 годині відбудеться молебень біля саркофагу великого князя Київського Ярослава Мудрого, котрого українці давно назвали Великим Українцем.
О 19 годині у соборі Святої Софії відбудеться урочистий прийом, Святого Патріарха Філарета, присвячений 1020-літтю хрещення Київської Руси. Запрошуємо віруючих Сумщини взяти участь у Божественній літургії у Києві, присвяченій цій величній даті. Очікується, очікується, що будуть організовані автобуси для поїздки віруючих на урочистості до Києва.