ЦЕРКВА
Розмістив Admin на February 02 2009 - 09:42:36
Сумська земля вітала свого Патріарха.


31 січня 2009 року Святіший Патріарх Київський і всієї Руси – України Філарет здійснив одноденну поїздку у Сумську єпархію. На запрошення Президента України Віктора Андрійовича Ющенка і його родини Патріарх Філарет прибув у с. Хоружівка, Недригайлівського району з нагоди 4-ї річниці від дня смерті матері Віктора Андрійовича Ющенка – Варвари.

Оновлено 03.02.2009рРозширені новини
Сумська земля вітала свого Патріарха.31 січня 2009 року Святіший Патріарх Київський і всієї Руси – України Філарет здійснив одноденну поїздку у Сумську єпархію. На запрошення Президента України Віктора Андрійовича Ющенка і його родини Патріарх Філарет прибув у с. Хоружівка, Недригайлівського району з нагоди 4-ї річниці від дня смерті матері Віктора Андрійовича Ющенка – Варвари.

Прибув Його Святість разом із Президентом та родиною президента о 12.00 год. Біля входу до храму на Патріарха та Президента очікували прихожани, жителі села Хоружівка, єпископ Сумський та Охтирський Мефодій, духовенство єпархії. Привітальне слово Святійшому Патріарху виголосили жителі села, та настоятель храму о. Сергій. Після чого увесь причет на чолі із Патріархом увійшов до храму для того, щоб звершити поминальні богослужіння.

Богослужіння розпочалися Божественною Літургією, яку очолив Його Святість, Патріарх Філарет, Йому співслужили – єпископ Сумський та Охтирський Мефодій разом із духовенством Сумської єпархії. На богослужінні були присутні Президент України Віктор Андрійович Ющенко, Петро Андрійович Ющенко, разом із своїми родинами, губернатор області Микола Лаврик, керівництво області та Недригайлівського району, жителі с. Хоружівка.

У своїй проповіді Святійший Патріарх Філарет наголосив на важливості християнського виховання в сім’ях, особливо на вихованні дітей у любові до Бога, та до ближнього. Що саме правильне християнське виховання приводить дітей до любові і пам’яті про їхніх батьків. А християнське виховання в сім’ї Ющенків призвело саме до того, що ми сьогодні маємо Президента, який любить не тільки свою сім’ю, але й Президента, який всеціло відданий цілій Українській державі, як і українському народові. І саме виховання батьків привело до того, що ми сьогодні маємо Президента, який у найскрутніший час залишається найбільш проукраїнським Президентом.

Потім Святійший Патріарх Філарет наголосив на тому чому потрібно пам’ятати про своїх рідних і близьких не тільки словом чи пам’яттю, але й молитвою.

Опісля було відслужено панахиду за померлих батьків Президента Варвари і Андрія, а також і за всіх родичів одвіку почивших.

Також перебування Його святості Святійшого Патріарха Філарета та Президента України були зафіксовані численними фотознімками.

Прведено було огляд усією делегацією верхнього храму, в якому на сьогодні завершуеться роспис. Святійший Патріарх був вражений фресками написаними в древньому Старо-Руському стилі, які прикрашають храм села.

Потім усе духовенство разом із Святійшим Патріархом Філаретом та родиною Президента відбули на цвинтар, де також були відслужена літія за упокій батьків та родичів Президента.

Після поминання Його Святість, Патріарх Київський і всієї Руси-України відбув до столиці України м.Києва.
        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії