ЦЕРКВА І МОЛОДЬ ОГОЛОШЕННЯ
Розмістив Admin на February 04 2009 - 18:38:59
VIІ-й Всеукраїнський з’їзд православної молоді


Дорогі браття і сестри! З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета проводиться VIІ-й Всеукраїнський з’їзд православної молоді. З’їзд проходитиме 14-15 лютого 2009 року в актовій залі Київської Православної Богословської Академії на території Михайлівського монастиря (Трьохсвятительська 8).
Розширені новини
VIІ-й Всеукраїнський з’їзд православної молоді

Українська Православна Церква Київський Патріархат
Синодальне управління у справах молодіДорогі браття і сестри!З благословення Святійшого Патріарха Київського
і всієї Руси-України Філарета проводиться


VIІ-й Всеукраїнський з’їзд
православної молодіЗ’їзд проходитиме 14-15 лютого 2009 року в актовій залі Київської Православної Богословської Академії на території Михайлівського монастиря (Трьохсвятительська 8). Початок пленарного засідання о 10-00.

Під час З’їзду працюватимуть дискусійні групи, на яких ви зможете обговорити нагальні проблеми православних молодіжних осередків, ознайомитися з досвідом активних учасників молодіжного православного руху, та поділитись своїм.

Якщо Ви хочете стати учасником З’їзду, Вам необхідно зареєструватися до 8 лютого 2009 року за телефонами: 8 (044) 592 40 86, 8 (066) 740 20 64, або надіслати заявку на електронну адресу: info[@]usm.org.ua.

У зв’язку з тим, що проведення з’їзду вимагає значних фінансових витрат, просимо учасників внести пожертву на харчування в розмірі 35 гривень, на проживання – 40 гривень.
Чекаємо на Вас!


        Джерело:  Прес-центр Київської Патріархії.