ЄПАРХІЯ
Розмістив Admin на February 14 2009 - 12:42:30
Робочий візит Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
на північ області.


05 лютого 2009 року Його Преосвященство, Преосвященніший Мефодій, єпископ Сумський та Охтирський з робочим візитом відбув на північ області в м.Дружбу, Ямпільського району, в смт. Зноб-Новгородське, Середино-Будського району. Також проїздом відвідав м.Середину-Буду, та м.Шостку. Преосвященнійшого супроводжували обласний благочинний прот. Богдан Козенко, прес-секретар Сумської єпархії ігумен Афанасій /Яворський/, та єпархіальний консультант п.Петро Перепуст.Розширені новини


Робочий візит Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
на північ області.


05 лютого 2009 року Його Преосвященство, Преосвященніший Мефодій, єпископ Сумський та Охтирський з робочим візитом відбув на північ області в м.Дружбу, Ямпільського району, в смт. Зноб-Новгородське, Середино-Будського району. Також проїздом відвідав м.Середину-Буду, та м.Шостку. Преосвященнійшого супроводжували обласний благочинний прот. Богдан Козенко, прес-секретар Сумської єпархії ігумен Афанасій /Яворський/, та єпархіальний консультант п.Петро Перепуст.

У м.Дружба делегацію зустрів настоятель парафії Преподобного Агапита Печерського митр.прот. Сергій Корякін. о.Сергій показав приміщення бувшого залізно дорожнього будинку культури виділене місцевою владою для реконструкції під Свято-Агапитський храм. Також розповів про всі плани з приводу самої реконструкції.


Було обсуджено усі питання пов’язані з оформленням усієї документації з приводу передачі парафіяльного будинку для житла священика, та його резиденції.

Після всього делегація на чолі з Преосвященнійшим Мефодієм відвідала мера м.Дружба Палагіна Ігоря Миколайовича. Преосвященнійший Владика при зустрічі вручив у подарунок меру цінну книгу, видану Патріархом Київським і Всієї Руси-України Філаретом, Закон Божий, та не менш цінні книги також видані Патріархією – посібники для навчання дітей релігієзнавства у школах, та Церковний календар на 2009р.

Під час зустрічі у мера також піднялися питання належного оформлення усієї документації та реконструкції будинку культури під храм та ремонту парафіяльного будинку. Уся зустріч пройшла в теплій обстановці. Після півторагодинної розмови делегація перед тим як розпрощатися з мером побажала плідної праці, успіху у всіх ділах, та здоров’я на Многії і Благії літа. І після співу Многії літа усі відбули до смт. Зноб-Новгородське, Середино-Будського району.

В Зноб-Новгородському делегацію зустрів заступник головного лікаря місцевої лікарні Віктор Євгенович. При зустрічі з головним лікарем Оленою Феліксівною Копиловою, Преосвященнійший Мефодій вручив також у подарунок книгу Закон Божий, посібники для навчання дітей релігієзнавства у школах, та церковний календар на 2009 рік, а також бажаючим роздав молитовники.

Після розмови з головним лікарем було запропоновано усій делегації оглянути лікарню. Владика і усі присутні були приємно вражені тим як своїм посильним трудом зуміла головний лікар Олена Феліксівна із своїм помічником Віктором Євгеновичем та мед персоналом зібрати по крупинках необхідне устаткування, зробити ремонти у всій лікарні, та й просто зробити в лікарні домашню обстановку, де приємно віддихати, та й взагалі не хотілося виходити. А кабінет фізичних процедур за оформленням і наповненням тренажерами «утре носа» і будь-якій обласній лікарні.

Опісля було оглянуто територію лікарні і, власне, саме приміщення яке виділяється під церкву на території лікарні. Також оглянули і приміщення у яких планується зробити дім для одиноких літніх людей, діючу лазню та пральню, яку планується приєднати до потреб дому престарілих. Приємно замітити і той факт, що хоча усе ще в планах, а репутація головного лікаря і помічника головного лікаря така, що одинокі люди уже б раді перейти жити в цей будинок для престарілих. Думаємо, що з допомогою Божою і при підтримці меценатів усе задумане успішно завершиться.

По завершенні огляду делегація поїхала на зустріч до Голови селищної ради, зустріч з головою не відбулася, бо в останній момент виявилося, що голова у відпустці, то прийшлось зустрічатися з секретарем селищної ради. Преосвященнійший Владика вручив такі ж подарки, як і попередні рази і після натягнутої, але дружньої годинної розмови від’їхали в Середину-Буду.

В м.Середина-Буда Владика зустрівся з вірянами і після недовгої розмови відбув у м.Шостка. В Шостці також відбулася не довготривала зустріч з вірянами, та були оформлені необхідні документації пов’язані з парафіяльними питаннями. Та, оскільки уже був пізній час, близько 21 год. вечора, то уся делегація з Преосвященнійшим Владикою відбула до м.Суми.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії