ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, May 21, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
закладення Святого Хреста в м. Буринь
8 червня єпископ Сумський і Охтирський Мефодій з секретарем єпархії, протоієреєм Петром Попадинцем, заклали святий Хрест під забудову Свято-Покровського собору в м. Буринь, на місці зруйнованого древнього козацького храму. В освяченні взяли участь голова міста Буринь, керівники району, та велика кількість віруючих. З віруючими поспілкувалися міський голова, благочинний Буринського району священик Тарасій Кузьмін, громадські діячі та староста громади В.М. Салата.
зустріч з громадськими діячами
5 червня на свято Вознесіння Господнього єпископ Сумський і Охтирський Мефодій та керівництво єпархії зустрілися з громадськими діячами м. Середина-Буда та обговорили питання будівництва храму в цьому місті.
святковий молебень
5 червня в с. Уралове Середино-Будського району, у храмі святителя Миколая, де настоятелем є священник Микола Босак відслужили святковий молебень в честь свята Вознесіння Господнього. По закінченню молебня відбулася зустріч єпископа Сумського і Охтирського Мефодія з віруючими та обговорено наболілі питання з життя парафії.
Служба
5 червня відбулась архиєрейська служба в Свято-Покровському храмі м. Шостка. На Богослужінні були присутні представники місцевої влади, громадських і політичних організацій. Після служби Божої відбулися збори віруючих, на яких було розглянуто нагальні питання життя парафії.

Зустріч
5 червня відбулась зустріч керівництва єпархії та віруючих міста Глухова з міським головою О.П. Мельник, обговорювалось питання надання приміщення для молитви, віруючим нашої Церкви, оскільки до сьогодні 4 парафії в м. Глухів не мають жодного приміщення, а всі козацькі собори раніше були передані Московському патріархату.
Мер пообіцяла прикласти зусилля, щоб у рік 300 ліття гетьманської столиці українцям була надана земельна ділянка та виділено достойні приміщення.

закладено святого Хреста
31 травня закладено святого Хреста під відбудову Свято-Покровського храму на місці зруйнованої козацької святині в м. Білопілля.
Браття, живіть за Божими заповідями!
Ми, духовенство Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату, змушені дати деякі роз’яснення з приводу публікацій в газетах “Ваш шанс”, “Казачье слово”, “Панорама”, “В двух словах”, коментарів в радіо-телепередачах про події у Спасо-Преображенському соборі, пов’язані з внутрішніми суперечками між керуючим Сумською єпархією УПЦ Московського Патріархату, єпископом Сумським і Охтирським Іларієм та настоятелем Спасо-Преображенського собору протоієреєм Бавикіним, які на очах у віруючих відбувалися на Страсному Тижні Великого Посту напередодні Пасхи, що призвело до блокування собору.
Готуємося до ювілейних свят
Українська Православна Церква Київського Патріархату активно готується до ювілейних заходів з нагоди 900-ліття Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря та 1020-ліття Хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди відбудуться науково-практичні конференції, урочисті богослужіння, Ювілейний Помісний Собор нашої Церкви, Хресні ходи, святкові концерти духовної музики та інші заходи. Планується канонізувати князів Ярослава Мудрого та Костянтина Острозьського, митрополита Іова Борецького та нашого славетного земляка, останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського.
Прийняли духовний сан
У Свято-Воскресенському кафедральному козацькому соборі відбулося постриження в читці та іподиякони журналістів, відомих громадських діячів Василя Янковича та Михайли Рудака, які готуються до навчання у духовному училищі та прийняття священицького сану.
Жертвам Голодомору і Геноциду – наша пам’ять
Верховна Рада України, десятки країн світу визнали Голодомор 1932-33 рр. геноцидом українського народу. За 17 місяців (з квітня 1932 по листопад 1933 рр.) в Україні загинуло, за підрахунками різних дослідників, від 7 до 12 мільйонів людей. Причиною голодомору стала політика сталінського режиму щодо українців як нації. Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади та забезпечення тотального контролю з боку держави за всіма верствами населення.
Сторінка 267 з 272 << < 264 265 266 267 268 269 270 > >>
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.