ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборSaturday, June 10, 2023
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Зі святом Преображення Господнього!(другий Спас)
Спаситель, світу - Ісус Христос у бесідах зі Своїми учнями часто говорив їм, що Йому потрібно йти в Єрусалим. По дорозі до Єрусалиму Він їм сповістив: "Оце в Єрусалим ми йде¬мо; і первосвященикам і книжникам ви¬даний буде Син Людський – і засудять на смерть Його... І поганим Його вони видадуть, - на наругу та на катування, і на розп'яття, - але третього дня Він воскресне» (Матв. XX, 18, 19). Ісус сподобив деяких учнів Своїх бачити Його Божественну велич і славу. Серед учнів Христа було троє, яких Він найбільше любив. То були Петро, Яків та Іоан. Христос, взяв¬ши їх з собою, пішов на високу гору Фавор і став молитися. Під час мо¬литви Ісус преобразився на очах апо¬столів. Його обличчя раптово перемінилося і засяяло, як сонце, а одяг Його побілів, як сніг. І ось з'явились до них Мойсей та Ілля і розмовляли з Ним. І озвався Петро до Ісуса: «Господи, добре бути нам тут! Коли хочеш — поставлю отут три шатри: для Тебе одне, і одне для Мойсея, і одне для Іллі!». Як він це говорив, хма¬ра ясна заслонила їх, і ось голос з хмари почувся, що казав: «Це Син Мій Улюблений, що Його і Я вподобав. Його слухай¬тесь!» А почувши це, попадали учні долілиць, а Ісус підійшов, доторкнувся до них і промовив: «Уставайте і не бійтесь!» Звівши ж очі свої, нікого вони не бачили, окрім Самого Ісуса. А коли з гори сходили, заповів їм Ісус: «Не кажіть нікому про цеє видіння, аж коли Син людський із мертвих воскресне». (Матв. ХУП, 3-9) Апостол Петро у своєму другому посланні віру в Христа скріплює згадкою про Його славне Преображення, кажучи що вони були свідками Його величі. Бо Він прийняв від Бога Отця честь і славу, коли до Нього прийшов такий голос від величної слави: «Це мій Син любий, якого Я вподобав». І цей голос ми чули, як сходив з неба, коли ми були з Ним на святій горі. Свято Преображення Господнього належить до великих двунадесятих празників нашої Церкви. Він припадає на той час, коли достигають пло¬ди землі. Того дня на подяку Богові буває благословення первістків, земних плодів.
(З проповіді Святійшого Патріарха Філарета)
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.