ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Рябушки

Відродимо храм у с. Рябушки, Лебединського району, Сумської області.

У селі Рябушки на пагорбі височить велична будівля Іоано-Предтеченської церкви, яка є пам’ятником культової архітектури кінця 19 ст.
Не проста історія цього храму. У 1986 році, якраз у рік його 100-річчя, було прийнято рішення про знищення споруди. Однак зусиллями керівника місцевого господарства В.Г. Ялтенка його вдалося врятувати.

У 2000 році церква відновила свою діяльність і сьогодні підпорядкована Українській Православній Церкві Київського Патріархату. Але безжальний час зруйнував будівлю храму: необхідно капітально відремонтувати покрівлю куполів, замінити вікна, двері, підлогу. На все це потрібні значні кошти.

За ініціативи релігійної громади с. Рябушки та підтримки обласної та районної державних адміністрацій в січні 2008 року розпочато відродження святині.

Активно розпочався збір коштів на його відновлення. Так відділи та управління райдержадміністрації перерахували 3226 грн., жителі сільської ради, депутати районної ради, закріплені за Рябушківською сільською радою, приватні підприємці – 6186 грн. Безпосередньо до церкви внесені пожертви у сумі 2000 грн..

Розпочалися підготовчі роботи до початку ремонту приміщення храму. Вже закуплені і підвезені металопластикові вікна – 18 малих на суму 14400 грн., 8 великих – суму 20000грн. для верхніх ярусів церкви. Закуплено і вивезено скло для вікон і дверей нижнього ярусу.

Активно підключилася до цієї благодійної справи територіальна громада с. Рябушок. Силами жителів села йде заготівля деревини, яку місцевий приватний підприємець зобов’язується розпиляти і підготувати дошку для настилу підлоги в храмі.

Вже літом 2008 року розпочато роботи по відновленню храму, але коштів не вистачає.

Сподіваємося, що до акції відновлення церкви в Рябушках підключаться всі, кому небайдужа доля Іоано-Предтеченського храму в Рябушках.

Благодійні внески можна перераховувати на:
р/р 26009253954001
СФ КБ «Приват Банк» м.Лебедин
МФО 337546
Код 06711067
З поміткою «На відродження храму»

З питань допомоги храму просимо звертатися на адресу:
42250
Україна
Сумська область
Лебединський район
с. Рябушки
т. (8-05445)37-4-42 (сільська рада).

ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.