ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕЛРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, August 29, 2016
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕЛРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів(всього): 181
Рекрут: kirsvetakana97
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Ворожі до українства...
ЕТНІЧНА СПЕЦИФІКА ГО...
ПРАВОСЛАВНА УКРАЇНСЬ...
ОПІУМ ЧИ ІСТИНА?
УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО НАПЕ...
Наші друзі off

Сумська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Короткі відомості.

Сумську єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату створено рішенням Священного Синоду від 24 березня 1996 року.
За цей час вона зросла чисельно, зміцніла організаційно. Сталося це завдяки зусиллям духовенства та керуючих архієреїв: Геронтія, Михаїла, Флавіана, Мефодія.
До складу Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату входить місто Суми разом з Сумською областю. Сумська область нараховує 18 адміністративних районів. Згідно цього розподілу єпархія розділена на благочиння. Отже загалом Сумська єпархія нараховує 19 благочинь (18 районів і місто Суми). У всіх діють парафії Київського Патріархату.

Церква та суспільство. Річниця створення Поліції.


Фото
Річниця створення Поліції.


У четвер 4 серпня, Сумський відділ поліції відзначає першу річницю Дня Національної поліції України. З професійним святом їх вітали представники Сумської міської ради, начальник прокуратури м. Суми, заступник голови ветеранської організації, начальник управління патрульної поліції м.Суми, голова Сумської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України.

З благословення Владики Мефодія привітання поліції висловив старший благочинний Сумської єпархії протоієрей Богдан Козенко.


Читати більше...
Жіття єпархії. Рукоположеня в сан ієрея.


Фото
Рукоположеня в сан ієрея.


У неділю 17 липня в Свято-Воскресенському соборі за Божественною Літургією Високопреосвященійшим Мефодієм було рукоположено в священики диякона Андрія Цвинтарного який продовжить своє служіння в Свято-Георгіївському храмі міста Суми.

Також по завершенню Літургії було нагороджено волонтерку Хоменко Ірину Валентинівну яка проживаючи в Італії надзвичайно плідно допомагає Українській армії.


Читати більше...
Церква та суспільство. Всеукраїнське козацьке свято "Калнишева рада" 2016.


Фото
Всеукраїнське козацьке свято "Калнишева рада" 2016.


У суботу 16 липня у селі Пустовійтівка Роменського району відбулись урочистості присвячені Кошовому отаману святому праведному Петру Багатостраждальному Калнишевському.

Цьому козацькому отаманові судилось особливе місце в історії українського козацтва, історії Січі, а отже — й України. Святий праведний Петро Калнишевський виявився останнім кошовим отаманом Запорізької Січі, останнім оборонцем її традицій, її лицарства, самого її існування.


Читати більше...
Життя єпархії. Храмове свято у м. Ромни.


Фото
Храмове свято у новозбудованому Петропавлівському храмі м. Ромни.


12 липня Свята Православна Церква вшановує святих Першоверховних апостолів Петра і Павла. Саме на честь цих святих апостолів у м. Ромни будується величний храм. Нелегко проходить будівництво святині, але з Божою поміччю з допомогою, жертводавців, прихожан будівництво храму йде до завершення


Читати більше...
Церква та суспільство. Конотопщина відзначила 357 річницю перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського в Конотопській битві 1659 року.


Фото
Конотопщина відзначила 357 річницю перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського в Конотопській битві 1659 року.


У суботу 9 липня 2016 року на Сумщині відзначають 357-му річницю перемоги військ гетьмана Івана Виговського над московською армією під Конотопом. Урочистості з цієї нагоди відвідав Високопреосвященійший владика Мефодій разом із духовенство де взяв участь у всіх заходах які відбувались на святкуванні у селі Шаповалівка та міста Конотоп.


Читати більше...
Життя єпархії. Рукоположеня в сан диякона.


Фото
Рукоположеня в сан диякона.


У неділю 26 червня за Божественною Літургією у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Суми Високопреосвященійшим Мефодієм був рукоположений в сан священодиякона Валентин Таванець який продовжить своє служіння у Шосткинському благочинні.


Читати більше...
Богослужіння у день Святого Духа.


Фото
Богослужіння у день Святого Духа.


В понеділок в день Святого Духа відбулась Святкова божественна Літургія у Cвято-Воскресенському кафедральному соборі під час якої високопреосвященніший Мефодієм було рукоположено в священики диякона Віктора Денисюка.


Читати більше...
Свято П'ятидесятниці у Свято-Воскресенському кафедральному соборі.


Фото
Свято П'ятидесятниці у Свято-Воскресенському кафедральному соборі.


У Неділю в Свято-Воскресенському кафедральному соборі відбулась святкова Божественна літургія разом із вечірнею та коліноприклонними молитвами, яку очолив високопреосвященніший владика Мефодій.

Після Богослужіння було вручено на зберігання у Свято-Воскресенський кафедральний собор прапор України який пройшов найгарячіші точки війни, волонтери та військовослужбовці вручили знамено Владиці Мефодію на знак дяки за щиру та щоденну молитву яку вони завжди відчували на передовій під час запеклих боїв.


Читати більше...
Церква і суспільство. Благословення випускників гімназії №1.


Фото
Благословення випускників гімназії №1.


Протоієрей Іван Чекалюк, викладач християнської етики, кандидат богослів`я на прохання педколективу благословив випускників гімназії №1 2016 року та побажав їм щасливого життєвого шляху.

По традиції, в цій гімназії, яка є одна з найкращих навчальних закладів в м.Суми, викладають християнську етику священики кафедрального собору УПЦ КП.


Читати більше...
Церква і суспільство. Волонтерський центр "Омофор"


Фото
Волонтерський центр "Омофор"


В м.Суми з початку АТО і до сьогодні безперервно діє волонтерський центр, який складається з жінок і дівчат чиї рідні сьогодні на фронті. Дружини бійців проявляють трудовий героїзм, збираючись у волонтерському центрі як на фронтові зміни. Шиють білизну, маскувальні сітки, та багато інших речей на замовлення військових, а замовлень все не зменшується. Кожної неділі, члени волонтерського центру відвідують богослужіння у Свято-Воскресенському соборі.

Приміщення для волонтерського центру виділив Сумбатов І.Р., котрий сам є волонтером і їздить на фронт.


Читати більше...
Сторінка 1 з 99 1 2 3 4 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.