ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕЛРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, December 06, 2016
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕЛРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів(всього): 181
Рекрут: kirsvetakana97
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Ворожі до українства...
ЕТНІЧНА СПЕЦИФІКА ГО...
ПРАВОСЛАВНА УКРАЇНСЬ...
ОПІУМ ЧИ ІСТИНА?
УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО НАПЕ...
Наші друзі off

Сумська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Короткі відомості.

Сумську єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату створено рішенням Священного Синоду від 24 березня 1996 року.
За цей час вона зросла чисельно, зміцніла організаційно. Сталося це завдяки зусиллям духовенства та керуючих архієреїв: Геронтія, Михаїла, Флавіана, Мефодія.
До складу Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату входить місто Суми разом з Сумською областю. Сумська область нараховує 18 адміністративних районів. Згідно цього розподілу єпархія розділена на благочиння. Отже загалом Сумська єпархія нараховує 19 благочинь (18 районів і місто Суми). У всіх діють парафії Київського Патріархату.

Життя єпархії. Встановлення центрального купола та хреста на храм Святих мучениць Віри Надії Любові та матері їх Софії у м. Буринь.


Фото
Встановлення центрального купола та хреста на храм Святих мучениць Віри Надії Любові та матері їх Софії у м. Буринь


1 грудня 2016 року на Привокзальній площі м. Буринь де будується храм Української Православної Церкви Київського Патріархату, було освячено купол та надкупольні Хрести.

Цю радісну подію з жителями міста розділили духовенство з ближніх районів (о. Павло Кузь, о. Степан Кузь, о. Сергій Борис, о. Роман Михайлович, о. Дмитро Кубієвич – настоятель храму), основний меценат Ладуха В. Б., влада міста та всі небайдужі до долі українського народу і нашої церкви.


Читати більше...
У Краснопіллі вшанували пам’ять жертв Голодоморів - Геноциду Українського народу.


Фото
У Краснопіллі вшанували пам’ять жертв Голодоморів - Геноциду Українського народу


У День пам’яті жертв голодоморів Краснопільська громада віддала данину шани та пам’яті тим, чиє життя трагічно обірвалося у ті далекі страшні роки.


Читати більше...
У Сумах вшанували пам’ять жертв Голодоморів - Геноциду Українського народу.


Фото
У Сумах вшанували пам’ять жертв Голодоморів - Геноциду Українського народу


У суботу 26 листопада сумське духовенство взяло участь у заходах по вшануванню пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Зранку жителі обласного центру зібралися на вул. Степана Бандери для проведення мітингу-реквієму біля пам’ятника українцям, які загинули від рук радянської влади у 1932-33 рр.


Читати більше...
Життя єпархії. Продовжується будівництво храму в с. В'язове, Охтирського району.


Фото
Продовжується будівництво храму в с. В'язове, Охтирського району


21 листопада 2016 року члени єпархіального управління відвідали будівництво храму в с. Вязове, Охтирського р-ну, зустрілись з старостою громади Москаленком І. В., Головою селищної Ради Москаленком Р. І. та з будівельниками, котрі завірили, що завершать покриття даху металочерепицею, дзвіницю та встановлять купол до свята Миколая Чудотворця. Парафіяни відзначили, що їм дуже подобається майбутній храм.


Читати більше...
Життя єпархії. Освячення приміщення під храм у селищі Кардашівка.


Фото
Освячення приміщення під храм у селищі Кардашівка.


Жителі селища Кардашівка, яке знаходиться в межах м. Охтирка отримали старовинну будівлю під храм святого Архистратига Божого Михаїла. В це свято зібралися односельці та духовенство Охтирського благочиння та провели освячення цієї старовинної будівлі.


Читати більше...
Життя єпархії. Вітаємо з 80-ти річним ювілеєм протодиякона Михаїла Клименкова.


Фото
Вітаємо з 80-ти річним ювілеєм протодиякона Михаїла Клименкова.


21 листопада на свято Архангела Михаїла віруючі Свято-Воскресенського кафедрального собору вітали протодиякона Михаїла з днем небесного покровителя, бажали йому та його родині здоровя та многоліття. Добродійка Люба щиро подякувала Богу та віруючим, що Господь нагородив їх молитвою в цьому древньому козацькому соборі.


Читати більше...
Життя єпархії. Подарунок для Хресто-Воздвиженської громади с. Черневе.


Подарунок для Хресто-Воздвиженської громади с. Черневе


Церковний інженер-дизайнер Сумської єпархії Олена Герасименко виготовила проект та іконостас для Хресто-Воздвиженської громади в подарунок до свята Архангела Михаїла. Іконостас дуже сподобався мирянам і вони записали на молитву в храмі Олену з родиною. Слід зазначити, що Олена Григорівна вже спроектувала багато іконостасів в нашій Церкві, при тому виконує ці роботи благодійно та з великою відповідальністю.


Читати більше...
Життя єпархії. Освячення хреста на відновлення храму Казанської ікони Божої Матері.


Фото
Освячення хреста на відновлення храму Казанської ікони Божої Матері.


На запрошення віруючих та селищного Голови з депутатами с. Клепали Буринського району духовенство Сумської єпархії освятило місце під будівництво нового храму. Слід зазначити, що це святе місце і на ньому колись знаходився величний козацький храм.


Читати більше...
Життя єпархії. Поповнення єпархії новими кліриками.


Поповнення єпархії новими кліриками


Під час Божественної Літургії у Свято-Воскресенському кафедральному соборі 6 листопада відбулося рукоположення у сан диякона іподиякона Олексія Усика.


Читати більше...
Життя єпархії. Дмитрівська поминальна субота.


Фото
Дмитрівська поминальна субота


У Дмитрівську поминальну суботу, 5 листопала, у Свято-Воскресенському кафедральному соборі зібралися жителі Сум, щоб пом’янути тих, хто поклав своє життя з свободу українського народу.


Читати більше...
Сторінка 1 з 103 1 2 3 4 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.