ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, June 25, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off

Сумська єпархія Православної Церкви України.
Короткі відомості.

Сумську єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату створено рішенням Священного Синоду від 24 березня 1996 року.
За цей час вона зросла чисельно, зміцніла організаційно. Сталося це завдяки зусиллям духовенства та керуючих архієреїв: Геронтія, Михаїла, Флавіана, Мефодія.
До складу Сумської єпархії Православної Церкви України входить місто Суми разом з Сумською областю. Сумська область нараховує 18 адміністративних районів. Згідно цього розподілу єпархія розділена на благочиння. Отже загалом Сумська єпархія нараховує 19 благочинь (18 районів і місто Суми). У всіх діють парафії Київського Патріархату.

Життя єпархії. Розклад Богослужінь у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. СумиЖиття єпархії. Розклад Богослужінь у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. СумиРозклад Богослужінь у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Суми на 24 - 30 червня 2019 р.

Життя єпархії. Розклад Богослужінь у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. СумиРозклад Богослужінь у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Суми на 17 - 23 червня 2019 р.

Життя єпархії. Святкове богослужіння у День Святого Духа у Спасо-Преображенському храмі м. ОхтиркаСвяткове Богослужіння у День Святого Духа у Спасо-Преображенському храмі м. Охтирка

Життя єпархії. Свято Трійці у Храмі Дванадцяти Апостолів м. СумиСвято Трійці у Храмі Дванадцяти Апостолів м. Суми

Церква і суспільство. Архієпископ Мефодій освятив новий елеватор у Роменському районіАрхієпископ Мефодій освятив новий елеватор у Роменському районі

Церква і суспільство. Привітання з Днем журналіста від ієромонаха Онисима (Футимського)Привітання з Днем журналіста від ієромонаха Онисима (Футимського)

Життя єпархії. Розклад Богослужінь у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. СумиРозклад Богослужінь у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Суми на 10 - 16 червня 2019 р.

Церква і суспільство. Старший військовий священик, капелан Андрій Бринчак благословив військовихСтарший військовий священик, капелан Андрій Бринчак благословив військових, які відправилися з миротворчою місією в Косово

Життя єпархії. Рукоположення Івана Галія у сан пресвітера та нагородження Олега МедуниціРукоположення Івана Галія у сан пресвітера та нагородження Олега Медуниці

Церква і суспільство. Архієпископ Мефодій благословив сумських кадетів та зустрівся з прикордонникамиАрхієпископ Мефодій благословив сумських кадетів та зустрівся з прикордонниками

Сторінка 1 з 145 1 2 3 4 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.