ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЄПАРХІЯ
Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський очолив Пасхальне Богослужіння у Свято-Воскресенському кафедральному Соборі м. Суми.

У суботу, 18 квітня 2009 р., о 23.30 Преосвященнійший єпископ Сумський і Охтирський Мефодій очолив пасхальний Хресний хід навколо Свято-Воскресенського кафедрального собору Сум, в якому взяли участь мер міста Генадій Михайлович Мінаєв з родиною, члени міської та обласної ради, народні депутати міста та області, громадські та політичні діячі Сумщини та численні віруючі.

Хресний хід завершився перед вхідними дверима собору, де Преосвященнійший Мефодій разом з духовенством собору розпочав Пасхальне богослужіння гучним співом «Христос Воскрес». На паперті Собору і розпочалася пасхальна Утреня. Потім усі віруючі ввійшли у храм для продовження богослужіння.

Після Утрені, приблизно о 1.30 ночі 19 квітня, Владика Мефодій очолив служіння урочистої Божественної літургії. Після Літургії Преосвященнійший виголосив урочисте привітання усім, після чого вірні разом з із архієреєм вийшли на вулицю для зустрічі Благодатного вогню, який прибув до Сум о 4.00 год. Благодатний вогонь усім віруючим вручив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації МЕДУНИЦЯ Олег В'ячеславович, який очолив процесію перевезення вогню з Києва до Сум. Опісля Владика освятив пасхальні приношення віруючих, які вщерть заповнили усю площу довкола Свято-Воскресенського собору.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.