ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, June 01, 2020
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Церква і суспільство. Предстоятель ПЦУ Митрополит Київський і всієї України Епіфаній нагородив голову Сумської ОДА Романа Грищенка орденом Святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня

Предстоятель ПЦУ Митрополит Київський і всієї України Епіфаній нагородив голову Сумської ОДА Романа Грищенка орденом Святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня


Орден за заслуги перед помісною православною церквою Роману Грищенку вручив Єпископ Харківський і Богодухівський ПЦУ Владика Митрофан.
Владика Митрофан подякував Роману Грищенку за плідну й ефективну роботу на Харківщині і побажав благословення в роботі на Сумській землі.
Архієпископ Сумський і Охтирський ПЦУ Владика Мефодій зазначив, що співпраця духовенства з обласною владою під час релігійних свят в умовах карантину дала результат: вчасно було доведено прохання голови облдержадміністрації вірянам, люди поставилися до обмежень з розумінням і продовжують сьогодні дотримуватися карантинних заходів.
«Ми запевняємо, що й надалі церква нестиме духовність до жителів області. Ми готові до співпраці в багатьох питаннях, в тому числі щодо надання гуманітарної допомоги, відродження пам’яток архітектури тощо», – зазначив Владика Мефодій.
Роман Грищенко подякував священнослужителям за розуміння необхідності впровадження карантинних заходів та проявлений професіоналізм у відзначенні релігійних свят в умовах карантину.
«Як ми бачимо, результат досягнуто: ми разом змогли втримати захворюваність на Сумщині на достатньо низькому рівні. Я дуже вам вдячний за це, – наголосив голова облдержадміністрації. – Сподіваюсь на подальшу співпрацю на благо жителів Сумської області».
Також цього дня було обговорено співпрацю двох єпархій з єпископом Харківським і Богодухівським Митрофаном.

За матеріалами http://sm.gov.ua/

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.