ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборSaturday, April 20, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Прес-секретар єпархії відвідав Молитовний сніданок

Прес-секретар єпархії відвідав Молитовний сніданок


Голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом із головою обласної ради Віктором ФЕДОРЧЕНКОМ та представниками різних церков та конфесій помолився за Сумщину і Україну, а також жителів дружньої нам провінції Мугла в Туреччині, яка потерпає від лісових пожеж

«Сумщина має з 2000 року договір про співпрацю з провінцією Мугла. Це наші добрі друзі, тому особливо зараз, коли вони потерпають від стихії, ми духовно і морально маємо підтримати їх», – розповів Дмитро Живицький.

Голова облдержадміністрації зачитав текст листа, який надіслало керівництво провінції Мугла. У листі було прохання до жителів Сумщини молитися, щоб ці лісові пожежі припинилися.

«Сьогодні ми проводимо традиційний молитовний сніданок і у спільній молитві звертаємося до Всевишнього, щоб біди наших друзів і партнерів з Туреччини закінчилися», – наголосив Дмитро Живицький.

Пастор Сумської Християнської церкви, організатор молитовних сніданків в Сумській області та Україні Віталій ОРЛОВ зазначив, що територія провінції Мугла – це біблійні місця, пов’язані з апостолом Павлом. І сьогодні необхідно всім помолитися за те, щоб Всевишній дав цій провінції дощі, які припинять пожежі.

Також учасники молитовного сніданку прочитали Нагірну проповідь. Це серія повчань Ісуса Христа, які містять основні елементи його морального вчення. Згідно з Євангелієм від Матвія, Ісус виголосив ці свої повчання на схилі не названої гори і скерував їх до своїх учнів та до великої юрби народу.

Найвідомішими частинами нагірної проповіді є блаженства, молитва «Отче наш», заповіді не противитися злу, не судити інших тощо.

Навколо наказів Нагорної проповіді серед учасників Молитовного сніданку виникла дискусія: як бути і залишатися з Богом; де взяти сили, щоб у скрутні часи зробити правильний вибір, співзвучний з біблейськими заповідями. Дійшли єдиної думки, що Нагорна проповідь містить відповіді на ці та багато інших запитань. Для сповнення наказів проповіді необхідною є Божа благодать, котру всі люди отримали через спасіння, яке приніс Ісус.

«Щоб тобі у житті було добро, щоб навколо було добро, треба самому творити добро», – наголошували учасники Молитовного сніданку.
Традиційно Молитовний сніданок відвідав прес-секретар Сумської єпархії ПЦУ священик Павло Сушинський.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати мене



Реєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.