ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТSunday, September 26, 2021
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Архієпископ Мефодій та голова СУВД митрополит Іван освятили хрест на початок будівництва собору, пам‘ятний знак Захисникам України та капличку у ВЧ А0563

Архієпископ Мефодій та голова СУВД митрополит Іван освятили хрест на початок будівництва собору, пам‘ятний знак Захисникам України та капличку у ВЧ А0563


27 серпня на центральній площі м. Охтирка відбулося освячення хреста на початок будівництва Свято-Успенського кафедрального собору та пам'ятного знаку захисникам України. Освячення провели Високопреосвященніший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський та голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іван у співслужінні секретаря єпархії митр. Петра Попадинця, благочинного Охтирського благочиння, старшого капелана єпархії Андрія Бринчака та духовенства Охтирського благочиння.
Освячення приурочене до 30-ї річниці Незалежності України та 10-ї річниці від початку відновлення Свято-Успенського храму у м. Охтирка.
Також цього дня архієпископ Мефодій та митрополит Іван здійснили чин освячення новозбудованої каплички Покрови Воїнської військової частини А0563.
Після проведення освячення відбулося урочисте нагородження військовослужбовців та запрошених гостей. Особливу подяку висловили меценатам, волонтерам за вагомий внесок у будівництво Храму Покрови Воїнської військової частини А0563.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.