ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
-__-
Низка громадських організацій вважають небезпечним візит Патріарха Московського в Україну

Представники ряду громадських організацій незадоволені запланованим на 27 липня - 5 серпня візитом в Україну Патріарха Московського Кирила. Про це вони сказали 25 червня 2009 р. на прес-конференції в агентстві УНІАН.

Голова Всеукраїнського товариства «Просвіта», народний депутат Павло Мовчан вважає, що Патріарх Московський Кирил є передусім політиком. «Щодо місії самого патріарха, зрозуміла річ, що він передусім є політиком, а потім уже предстоятелем Церкви. Сюди він їде як політик напередодні наших політичних випробовувань, щоб схилити мірян на бік того чи іншого претендента на президентську посаду. Це однозначно», - сказав він.

П.Мовчан також вважає, що патріарх буде «виіршувати і кадрові питання».

Голова Громадянської кампанії «Пора» Євген Золотарьов вважає візит патріарха в Україну небезпечним через те, що він може вкотре завезти в Україну «вірус канонічності», на який хвора Православна Церква.

«Зараз в Української Церкви з’являється можливість пройти через реформацію чи то шляхом перетворення у Помісну Церкву, чи то шляхом автокефалії, чи іншим шляхом, але, на жаль, Українська Православна Церква не зможе її пройти, якщо постійно буде інфікуватися від своєї дочірньої Церкви (Московського патріархату – ред.) оцією «канонічністю» і всім тим, що тягне нас в минуле», - сказав він.

На запитання журналістів, як саме «Пора» зустрічатиме патріарха, Є.Золотарьов відповів: «Як християни, з повагою. Але до нас їде політик, і саме як російського політика ми будемо його і зустрічати».

Голова Братства Андрія Первозданного Олександр ГУДИМА запевнив, що його організація докладе усіх зусиль, щоб змусити Російську Церкву призначати на вищі посади церковних людей, а не «махінаторів, корупціонерів, політиків, інородців».

Голова виконкому УНА-УНСО Руслан Зайченко наголосив, що Патріарх Московський Кирил є мордвином. «І коли людина говорить, що він росіянин і що це його земля, то уявіть, якщо румун каже, що Італія - це їхня земля, а Рим - мать городов румунських», - сказав він.        Джерело:  Прес-центр Київської Патріархії.

        Джерело:  УНІАН.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.