ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Sunday, May 26, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЗГОРІЛА ЦЕРКВА
В результаті підпалу у м. Шостка, Сумської обл. згоріла дерев’яна церква Української Православної Церкви Київського Патріархату.

В ніч з 30 червня на 1 липня близько 3-ї години ночі шляхом підпалу згоріла Свято-Покровська дерев’яна козацька церква Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Шостка. Не довгий вік прослужив цей храм людям. Освячений був Його Святістю Святійшим Філаретом, Патріархом Київським і всієї Руси-України наприкінці 2006 року і був єдиним збудованим храмом у цьому місті.

Згодом навпроти була збудована церква Української Православної Церкви Московського Патріархату, з амвону якої велася пропаганда, лунали неодноразові погрози, та підбурювалися люди проти УПЦ Київського Патріархату.

До сьогоднішнього дня вже були дві безуспішних спроби підпалити Свято-Покровську церкву, але завдяки швидким діям прихожан церкви ці підпали швидко гасили. Перша спроба була зразу ж після освячення храму, інша згодом. А під час третьої спроби храм згорів майже дощенту. Вогнем було знищено будівлю храму та його майно.

На даний час працює спеціальна комісія МНС, з’ясовуючи причини пожежі. Але зі слів очевидців стало відомо, що це підпал. Була облита стіна вівтарної частини храму займистою речовиною, та був проломаний дах, щоб запалити церкву зсередини.
Жертв та потерпілих немає.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.