ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЦЕРКВА
Доля храму в селі Беєве, Липово-Долинського району вирішена рішенням господарського суду Сумської області.


Останнім часом представники Московського Патріархату в Сумській області істерично нагнітають міжконфесійну ситуацію атакуючи Київський Патріархат, що вже увійшло в систему їхньої антинаціональної, деструктивної діяльності: порушення спокою в суспільстві та конституційні права віруючих на вільне й безперешкодне сповідання прабатьківської віри, попрання християнської моралі, подаючи позови до суду з метою прихватизації українських храмів, спалюючи православний храм Київського Патріархату.

Сумська єпархія УПЦ Київського Патріархату вже інформувала громадськість області про зазіхання УПЦ (МП) на православний храм у селі Беєве Липоводолинського району. Отримавши відсіч від мешканців Беєвого, владика Сумський і Охтирський УПЦ (МП) Євлогій благословив звернення їх до Господарського суду Сумської області з метою відібрати в Київського Патріархату храм у цьому селі.

Кілька судових засідань з’ясували, що в представників Московського Патріархату ніяких прав на храм у селі Беєве немає, то суд беззастережно постановив відмовити позивачеві в їх домаганнях до чужого церковного майна та ще й судові витрати покласти на позивача.

Сумське єпархіальне управління УПЦ Київського Патріархату жодного разу не зверталося до судових органів з захистом своїх прав, бо владика Мефодій вважав, що негоже православним судитися між собою за церковне майно. Але приклад «істінноканонічєской» церкви Московського Патріархату вказав, що не варто нехтувати захистом державних структур конституційних прав віруючих Київського Патріархату і потрібно всіляко відстоювати інтереси Помісної Православної Церкви від зазіхань іноземних конфесій на українське народне церковне майно, в тому числі й майно, що створене нашими пращурами.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.