ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТSunday, June 26, 2022
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Звернення Митрополита Епіфанія (16 березня 2022 р.)

Звернення Митрополита Епіфанія (16 березня 2022 р.)


Дорогі брати і сестри! Український народе!

Вже три тижні триває наш успішний спротив російській агресії. Спротив зі зброєю в руках на фронті та працею в тилу. Спротив через волонтерську допомогу та інформаційну працю. Спротив на дипломатичному фронті та через мітинги і засвідчення вірності Україні на тимчасово окупованих територіях. Спротив злу через віру та молитву.

За нашу свободу і гідне майбутнє щодня ми платимо дуже дорогу ціну – ціну людських життів. На фронті за Україну жертвують собою наші новітні герої-захисники. В Маріуполі, Харкові, Чернігові, в містах і селах півночі, сходу, півдня України щодня зазнають варварських атак, бомбардувань та обстрілів мирні мешканці.

Неможливо без сліз та сердечного болю бачити й чути свідчення про те, на яке пекло перетворили російські війська життя мирного населення в цих осаджених або частково окупованих містах.

Щоденно ми молимося за порятунок і захист наших братів і сестер від рук душогубів. Ця молитва, молитва за українське військо, за державу, за перемогу неперервно звучить тут, у Михайлівському Золотоверхому монастирі, духовному центрі нашої Помісної Церкви. Вона звучить у тисячах храмів, у мільйонах сердець в Україні та по цілому світу. І ми віримо, що з Божою допомогою, завдяки спільним зусиллям кожна година боротьби проти зла наближає нас до таких бажаних перемоги і миру.

Дорогі брати і сестри!

Безперечно важко переносити напругу і страх цих темних часів, особливо тим, хто щодня, щомиті справді стоїть між життям і смертю. Але попри все ми повинні зберігати наше спільне надбання, яке вже здивувало світ – нашу згуртованість, взаємну підтримку, милосердя і жертовність один до одного.

Від початку ворог сподівався на поділи й суперечки серед українців, мав надію, що ми не зможемо стати разом на спротив агресору. Як і в багатьох інших своїх розрахунках Росія дуже помилилася.

Тож збережімо і надалі те, що дає нам силу і попри всі труднощі приведе до перемоги: віру в Бога, незламність духу, єднання в любові до України та ближніх.

Нехай Господь благословить всіх нас на цьому шляху боротьби за правду і свободу!

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.