ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Помер письменник із Сумщини Борис Ткаченко

Помер письменник із Сумщини Борис Ткаченко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 7 червня на 87-му році життя помер відомий письменник, краєзнавець, етнограф Борис Іванович Ткаченко.

Автор 11 книг, серед яких “Під чорним тавром” (перша книга про Голодомор в Україні). З-під пера Б. Ткаченка вийшли знакові видання: “Совість” , “Поле без гербіцидів, душа без погонича”, “Лебедія” , “За горами гори», “Важка стежка до Бога” та інші.

Дорога до Бога в Бориса Івановича справді була нелегкою. Гнаний совєтами за «надмірну любов до України», він все ж не корився ні властям, ні долі. Через те його книги до людей приходили не часто, та й ті мізерними накладами.

Народжений на Полтавщині (хутір Масюки Гадяцького району) Борис Ткаченко левову частку життя прожив у місті Лебедині на Сумщині. Член Національної спілки письменників з 1994 року, він окрім роботи зі словом, займався збереженням народного фольклору, старожитностей, створивши у своєму домі народний музей. Внесок Б. Ткаченка у збереження історії Лебединщини просто неоціненний!

Б. І. Ткаченко удостоєний державних нагород: Орденів За заслуги ІІ та ІІІ ступенві. Він лавреат літературних премій імені Миколи Хвильового та Василя Стуса.

За поданням Національної спілки письменників України Бориса Ткаченка нагороджено орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня Православної церкви України,

Життєвий шлях Бориса Івановича Ткаченка, сподвижника, патріота, митця, хранителя духовних надбань – приклад справжнього синівського служіння Україні! Вічна слава й вічна пам’ять!

Секретаріат Національної спілки письменників України
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.