ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборMonday, December 23, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Сумські паломники на Донеччині

Сумські паломники на Донеччині

В день пам'яті вчителiв слов'янських рiвноапостольних Кирила та Мефодiя делегація парафіян Сумської єпархії здійснила паломницьку поїздку до Свято-Успенської Лаври, що у місті Святогорськ на Донеччині.
Це одна із трьох найбільш намолених святинь, найкрупніших духовних центрів України, що із сивої давнини пережила занепади і відродження. Саме в цих краях в середині IX століття проповідували хозарам православну віру святі рівноапостольні брати Кирило і Мефодій.
Ще з самого початку подорож виглядала багатообіцяючою, та побачивши всю ту красу на власні очі, наші парафіяни вкотре переконалися, що краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Так і сталося. Всі кількагодинні розповіді не змогли б замінити кількох хвилин побаченого.
Історія Успенської Святогірської Лаври бере свій початок із 1526 року. Саме тоді цю місцевість уперше назвали «Святі гори».
Перші насельники Святогірської обителі жили в печерах, частина яких збереглася і донині. Наземні ж споруди почали зводити лише наприкінці ХVІІ століття. 1708-го року побудовано кам’яний собор Успіння Пресвятої Богородиці. Зазнав монастир за свій вік і розквіту, і занепаду. За радянських часів на території обителі діяв будинок відпочинку та санаторій для робітників Донбасу.
Десятки тисяч людей приходять та приїздять сюди, щоб почерпнути із животворного духовного джерела сил, щоб знайти в собі всепрощення, підживитися спокоєм, любов’ю, благодаттю, а головне духовно очиститися.
Екскурсія визначними місцями тривала декілька годин. Розпочалося знайомство з головної святині цієї місцевості, головного храму Святогірської Лаври – Успенського собору. Це найбільша споруда монастиря.
Бажаючі мали змогу поставити свічку за рідних, поклонитись чудотворним іконам та мощам преподобного Іоанна Затворника Святогірського.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати мене



Реєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.