ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Преосвященніший владика відслужив Божественну літургію

Преосвященніший владика відслужив Божественну літургію

31 липня 2011 року у 7-му неділю після П'ятидесятниці, Преосвященніший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський у співслужінні соборного духовенства очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м.Суми.
Цього дня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять свв. отців шести Вселенcьких Соборів (перехідне святкування), мч. Емілiана (363), мч. Якинфа Амастридського (ІV), прп. Іоана Багатостраждального, Печерського, в Ближнiх печерах (1160), прп. Памви, затворника Печерського, в Дальнiх печерах (1241), прп. Памви, пустельника (IV).
Під час Божественної літургії владика постриг спочатку в чтеці, а потім рукоположив в іподиякони Сергія Сагета та Юрія Штому, які вже не один рік трудяться над розбудовою Сумської єпархії, всіляко допомагаючи її становленню і зміцненню. Єпископ Мефодій привітав нових кліриків з такою знаменною подією у їхньому житті і побажав аби Всемилостивий Господь Бог допомагав їм на цьому нелегкому шляху, а Пресвята Богородиця ніколи не залишала без своєї опіки.
По закінченню Богослужіння архіпастир звернувся до віруючих з повчальним словом і щиросердно подякував духовенству і прихожанам за радість спільної молитви.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.