ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Світоч медицини, видатний земляк, Людина…

Світоч медицини, видатний земляк, Людина…

10 серпня 2011 року до Сум завітав відомий діяч української діаспори в Російській Федерації, наш земляк, академік Російської академії медичних наук, заслужений діяч науки Російської Федерації, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології та нейрохірургії Санкт-Петербурзького державного медичного iнституту iм. І. Павлова – Олександр Анісімович Скоромець. Разом з дружиною, дитячим неврологом, доктором медичних наук, професором, завідуючою кафедрою дитячої неврології Санкт-Петербурзької Академії післядипломної освіти лікарів Анною Петрівною вони відвідали Свято-Воскресенський кафедральний собор м.Суми.
На вході до храму високих гостей зустрічав Керуючий архієрей Сумської єпархії єпископ Мефодій та соборне духовенство.
Владика ознайомив гостей з історією древньої козацької святині та розповів про розвиток духовності в Україні, торкнувся проблемних питань українського православ’я та висловив надію на якнайшвидше об'єднання Церков в Україні в Єдину Помісну Православну Церкву.
По завершенню зустрічі єпископ Мефодій подарував видатному лікарю ікону Пантелеймона Цілителя та духовну літературу, а Олександр Скоромець презентував архіпастирю останні власні авторські книги.
Нагадаємо, що Олександр Скоромець народився в с. Анастасівка Роменського району Сумської області. Вже багато років мешкає в Санкт-Петербурзі, але не забуває своєї батьківщини, кожного року приїжджає в Україну, веде медичні прийоми, а також докладає чималих зусиль у відродження духовності Сумщини.
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.