ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Освячення накупольних хрестів в Курманах

Освячення накупольних хрестів в Курманах

30 вересня 2011 року з благословеня Преосвященнішого Мефодія єпископа Сумського і Охтирського в с.Курмани Недригайлівського району було освячено накупольні хрести, які незабаром будуть встановлені на новозбудованому Свято-Миколаївському храмі.
Чин освячення хрестів звершили секретар Сумської єпархії протоієрей Петро Попадинць, старший благочинний Сумської єпархії протоієрей Богдан Козенко та настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Іван Дзерин.
"Багато років ми чекали цієї події, коли будуть з’єднані земля та небо і новий храм увінчають хрести. І ми щасливі, що сьогодні все це стало можливим" – сказав о.Іван вітаючи гостей із Сум та віруючих.
Після цього розпочався безпосередній чин освячення. Відслуживши молебень, секретар Сумської єпархії протоієрей Петро Попадинць привітав присутніх із радісною подією, яка є знаменням перемоги над злом і темрявою. Також він наголосив, що освячення накупольних хрестів – завжди важлива подія. Адже вони слугують дороговказом для сучасної людини, нагадують про вічні істини і взагалі хрест є головним символом християнської віри.
По завершенню настоятель Свято-Миколаївського храму подякував всім прихожанам завдяки яким відбулося це свято православ’я, бо вони ніколи не стояли осторонь, всіляко допомогали, аби в їх селі постала нова святиня.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.