ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
У Дружбі відкрито Духовно-просвітницький центр

У Дружбі відкрито Духовно-просвітницький центр

1 жовтня 2011 року відбулася важлива подія у духовному житті м.Дружба Ямпільського району. Цього дня відбулося урочисте відкриття Духовно-просвітницького центру та православної бібліотеки.
Освячення новозбудованого осередку духовності і культури здійснив вікарій Сумської єпархії, єпископ Конотопський Афанасій. Владиці співслужили секретар Сумської єпархії протоієрей Петро Попадинць, старший благочинний Сумської єпархії протоієрей Богдан Козенко, а також настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дружба ієрей Тарас Лютак.
Погожого осіннього дня біля Духовно-просвітницького центру було велелюдно. Чимало жителів міста хотіли стати свідками і безпосередніми учасниками цієї урочистої миті.
Тепло вітали Преосвященнішого Афанасія віруючі м.Дружба, а учні недільної школи, яка діє при Свято-Миколаївському храмі, підготували для владики та гостей концертну програму, по завершенню якої, відбулось урочисте вручення ключів та перерізання стрічки. Цю почесну місію виконали: одна із засновниць та організаторів Центру Олена Герасименко, єпископ Афанасій та міський голова м.Дружба Володимир Заєць.
У завдання роботи Центру, який, до речі, зведений на честь Богдана Хмельницького входять: проведення заходів з учнями, їх батьками та викладачами по моральному вихованню; поєднання зусиль школи, громадськості у справі духовно-морального виховання підростаючого покоління; створення і поширення ініціатив з практичної реалізації норм благочестя; створення для вихованців та педагогів продуктів духовно-морального змісту на засадах православної культури. Для досягнення поставленої мети вже запрошені висококваліфіковані педагоги і священнослужителі.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.