ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Свято-Покровська громада м.Шостка відзначила храмове свято

Свято-Покровська громада м.Шостка відзначила храмове свято

14 жовтня 2011 року, в день Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Свято-Покровська громада м.Шостка молитовно відзначила храмове свято.
В Україні Покрова відзначається як одне з найбільших шанованих свят. Цього дня ми із вдячністю й вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події далекої Візантійської епохи, з якої походить коріння національного українського свята.
Божественну літургію у Свято-Покровському храмі очолив настоятель ієрей Олександр Підгорний у співслужінні священиків Конотопського, Ямпільського та Кролевецького благочинь.
У своїй проповіді отець Олександр розповів про історію свята Покрови Божої Матері, а також привітав всіх зі святом і подякував духовенству і прихожанам за радість спільної молитви.
Після Богослужіння о.Олександр з благословення Правлячого архієрея освятив "Пам`ятний знак жертвам голодоморів, тоталітарних режимів ХХ століття – нацизму і комунізму", який нещодавно було встановлено на території храму. Ідея увіковічнення пам`яті про невинноубієнних належить громадському і політичному діячу м.Шостка Михайлу Скорику.
Свято Покрови завжди було знаковим для козаків. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Сьогодні свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Тож наслідуючи традиції попередників, біля входу до Свято-Покровської церкви представники Українського козацтва посвятили в козаки нових членів, а настоятель храму Олександр Підгорний побажав їм Божгого благословення на благородні справи в і`мя Церкви і України.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.