ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Триває будівництво кафедрального собору в Луганську

Триває будівництво кафедрального собору в Луганську

Будівництво нового храму — радість для кожного християнина. А те, що Луганськ матиме святу обитель Української Православної Церкви Київського Патріархату дуже символічно. Поки триває його будівництво, служби Божі йдуть у тимчасовому храмі.
Нещодавно на будмайданчику Свято-Троїцького кафедрального собору відбулася визначна подія: розпочалося бетонування монолітної фундаментної соборної плити. Таким чином будівництво, нарешті, «вийшло з землі», як кажуть будівельники, й настав новий етап в історії зведення головного храму УПЦ КП в Луганську.
Поруч зводиться приміщення єпархіального управління, яке колись доповнить цілісний архітектурний ансамбль.
"Ми дочекалися цього часу, коли в Луганську зводится духовний центр Української Православної Церкви Київського Патріархату. Хочеться подякувати Богові за цю милість, подякувати всім добрим людям, які так чи інакше беруть участь у його розбудові. Звертаюся до тих людей, які переживають разом з Церквою: молімося Богові й подякуємо за усю Його милість, і сподіваймося на Нього, як сподівалися до сих пір. Нехай буде Його допомога з усіма добрими людьми, що творять добре діло!"- сказав керуючий Луганською єпархією, єпископ Сумський і Охтирський Мефодій. "Завершення спорудження храму залежить у першу чергу від милості Божої та духовного і морального стану нашого суспільства" – додав владика.
PS: Розпочав роботу сайт Луганської єпархії УПЦ КП на якому можна дізнатися новини з життя єпархії. Адреса сайту: http://pravoslavja.lg.ua/

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.