ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Відбулися щорічні збори Сумської єпархії

Відбулися щорічні збори Сумської єпархії

20 грудня 2011 року під головуванням Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського, у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м.Суми відбулися щорічні єпархіальні збори духовенства Сумської єпархії.
Перед початком засідання відбулася Божественна Літургія, яку очолив єпископ Мефодій у співслужінні чисельного єпархіального духовенства, яке прибуло на збори.
Захід розпочався молитвою, після якої Правлячий Архієрей проінформував присутніх кліриків про найважливіші події за останній період, торкнувся проблемних питань роботи єпархії, акцентував на необхідності діяльності недільних шкіл при храмах в усіх благочиннях області.
Перед священиками виступив вікарій Сумської єпархії, єпископ Конотопський Афанасій, який наголосив на активізації співпраці благочинних з місцевими органами влади.
Секретар єпархіального управління протоієрей Петро Попадинець закликав священнослужителів вчасно подавати до єпархіального управління інформацію про діяльність парафій з метою повноцінного висвітлення роботи Сумської єпархії, також торкнувся питання постійного самовдосконалення і навчання кліру та окреслив плани на майбутнє.
Завершуючи засідання Правлячий Архієрей підвів підсумки єпархіальних зборів, подякував священнослужителям за понесені труди на ниві Христовій та поздоровив з наступаючими Різдвяними святами.
Засідання завершилося спільною молитвою.Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.