ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Різдвяне Послання Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського

Різдвяне Послання Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського

Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Сумської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Христос рождається! Славімо Його!
“Слава на небі Богові і на землі мир між людьми благовоління” (Луки 2:14)
Христос народжується – славте, Христос з небес – зустрічайте. Христос на землі – величайте: співай Господу вся земля, і весело заспівайте люди, Він бо прославився. В цій ангельській пісні, в цих словах висловлена безмежна велич людського щастя, цією піснею серце наше наповнюється особливо піднесеним почуттям.
Цією різдвяною радістю були перейняті багато поколінь нашого народу від того часу, коли православна віра засяяла в Києві і дальше поширилася містами і селами нашого народу.
Святкуючи Різдво Христове плекаймо в наших родинах віру наших батьків, яких світогляд був глибоко перейнятий євангельською істиною. Впродовж багатьох століть глибока віра плекалась в нашому народі та передавалась з покоління в покоління.
Піднесімо ж щиру, сердечну молитву Новонародженому Спасителю нашому, Богові любові й миру, Який у вертепі народився і в яслах ліг, щоб принести на землю мир і благовоління між людьми. Помолимось, щоб мир Божий, що перевершує всякий розум, вселився в серцях усіх людей, щоб назавжди згасло на землі полум’я незгод, поневолення людини людиною, усяка ворожнеча і знедолення вбогих. Щоб усі люди, діти Єдиного Отця Небесного, в братньому єднанні, досягли височини Христової любові. Нехай з Різдвом Христовим у душі кожного з нас народжується любов і мир – церковний, національний і сімейний.
Від духовенства, віруючих та від себе особисто вітаю голову Сумської обласної державної адміністрації Чмиря Юрія Павловича та голів районних державних адміністрацій, голову Сумської обласної ради Михайленка Геннадія Володимировича та голів районних рад, міського голову м.Суми Мінаєва Геннадія Михайловича та всіх міських та сільських голів Сумщини, вітаю всіх керівників козацьких, громадських та патріотичних організацій Сумщини та депутатів усіх рівнів. Дякую всім за понесені труди на благо України та Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Бажаю, щоб Ваша праця, помножена на любов до Церкви й України, ще довго світилася яскравою зіркою на історичному шляху нашого народу.
Також вітаю зі святом сумчан, які перебувають за межами своєї Батьківщини, але не забувають своїх прабатьківських коренів.
Запрошуємо вас з родинами та друзями на святкові богослужіння до Свято-Воскресенського кафедрального собору (м.Суми, площа Незалежності, 19), які починаються 7 січня о 9:00.

Нехай Новонароджений Христос наповнить Ваші серця радістю та благословить миром і любов’ю на многії літа.

Христос рождається! Славімо Його!

2011/2012 рік
+Мефодій єпископ Сумський і Охтирський
місто Суми

Детальніше...


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.