ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Володимир Саєнко: "Хто ми, українці?"

Володимир Саєнко: "Хто ми, українці?"

Нещодавно побачила світ книжка сумського письменника, публіциста Володимира Саєнка під назвою "Хто ми, українці?", до якої увійшли статті опубліковані раніше в періодичній пресі Сумської області. Автор вирішив написати і впорядкувати те, що вже давно хвилює його серце, аби все таки дати відповідь на питання – хто ж ми, українці?
Володимир Саєнко народився 30 червня 1941 року в селі Товста Білопільського району. За освітою – вчений-агроном. Сьогодні Володимир Саєнко – активний громадський діяч: голова Сумського районного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, член Національної спілки журналістів України, автор понад 150 різноманітних публікацій в періодичній пресі Сумщини.
Володимир Саєнко один з перших в області нагороджений Почесною відзнакою "За заслуги в громадській діяльності", за активну позицію в житті Церкви вшанований двома Благословенними Грамотами Патріарха Київської і всієї Руси-України Святійшого Філарета.
Розмірковуючи над проблемами історичного розвитку України за останні два десятиліття, автор покладає надію на молодь, яка бажає жити і творити у своїй власній державі!


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.