ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Відбулася ювілейна прес-конференція Патріарха Філарета

Відбулася ювілейна прес-конференція Патріарха Філарета

Сьогодні, 4 лютого 2012 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України відзначає подвійний ювілей - 50-річчя архієрейської хіротонії та 45-річчя служіння на Київській кафедрі. З цієї нагоди, напередодні, 3 лютого 2012 року в приміщенні Київської Патріархії відбулася прес-конференція Святійшого Владики.
Святійший Патріарх розповів про основні віхи свого архіпастирського служіння у складі РПЦ та в незалежній Українській Церкві. Також Владика відповів на питання журналістів - зокрема, розповів про діалог Української Православної Церкви Київського Патріархату з Українською державою та безпосередньо Президентом, окреслив думку Церкви щодо пропозиції народних депутатів передати Києво-Печерську та Почаївську Лаври Московському Патріархату, торкнувся подій, які розгортаються в Українській Православній Церкві Московського Патріархату у зв’язку з хворобою митрополита Володимира.
Наприкінці прес-конференції було представлено журналістам видання Київської Патріархії, присвячені ювілею - фотоальбом про Київський Патріархат та тритомну збірку відомостей про архіпастирське служіння Святійшого Владики.
Тож піднесімо сьогодні молитву до Бога за Патріарха Філарета, просячи йому здоров’я, сил і наснаги й надалі так само плідно й віддано звершувати своє служіння, як він це робив останні півстоліття.
Детальніше читайте на офіційному веб-сайті УПЦ КП: www.cerkva.info


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.