ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Божественна літургія у Хрестопоклонну неділю

Божественна літургія у Хрестопоклонну неділю

У всіх православних храмах у Третю Неділю Великого посту, яка ще називається Хрестопоклонною, відбувається чудове дійство – виніс Хреста для загального поклоніння та вшанування. Блага вість про Хрест та поклоніння Чесному Древу Господньому надихає нас на терпіння за прикладом Господа та нагадує про близьке свято Воскресіння Христового. Для цього у піснеспівах цієї неділі страждання Спасителя зображуються разом із радісним прославленням Воскресіння.
Цього дня, 18 березня 2012 року, Високопреосвященний Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський очолив Богослужіння у Свято-Воскресенському кафедральному соборі єпархіального центру. Правлячому архієрею співслужило соборне духовенство.
За Богослужінням владика звершив спочатку іподияконську хіротесію, а потім дияконську хіротонію над чтецем Луганської єпархії Ігорем Вітковським.
По завершенню Богослужіння архіпастир звернувся до присутніх з проповіддю та повчальним словом, в якому розкрив духовний зміст прочитаної за Літургією Євангельської оповіді та торкнувся ролі Хреста в житті кожного християнина. Також владика привітав новорукоположеного диякона, побажавши йому сумлінно нести службу на ниві Христовій та подякував духовенству та віруючим за радість спільної молитви.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.