ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, May 21, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Різдвяне послання


РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву
та всім вірним Сумської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату

Христос народився!
Славімо Його!


                “Любов Божа до нас відкрилася в тому,
                що Бог послав у світ Єдинородного Сина Свого,
                щоб ми одержали життя через Нього”
                (1 Івана, 4:9)


        Дорогі брати і сестри у Христі! “Немає іншого Імені під небом, даного людям, що ним належало б спастися”, - говорить св.ап. Петро про Спасителя(Діяння 4:12). Сповнені радістю, принесімо Йому наші душі в повноті смирення й безмежної любові. Молімось, щоб мир Божий даний Ним, який перевищує всякий розум, вселився в серцях людей нашої планети, щоб назавжди згасло полум’я незгод, щоб усі люди - діти Божі, в братньому єднанні, досягли височини Христової любові.

        Святкуючи день Різдва Христового, плекаймо в своїх родинах віру наших батьків, світогляд яких був глибоко пронизаний Євангельською істиною і глибокою православною вірою, яка споконвіку оберігалася в нашому народі. У наших святкуваннях візьмімо приклад з мудреців Сходу, котрі поклонившись Новонародженому Спасителеві, не верталися назад дорогою, що прийшли, а пішли новою. Так і нашому народу треба йти новою дорогою, щоб покинути шлях Ірода і не мати нічого спільного з його ділами. Необхідно мужньо триматись Божої правди, бо вона вічна і веде до Царства Небесного. Ніколи людині, незалежно від її положення в суспільстві, не буде соромно за свою жертовність для інших, а її героїчний приклад стане дороговказом для багатьох. Таких прикладів мільйони. Такими були святі Апостоли і святі Отці; такими були Святі князі Володимир Великий, Ярослав Мудрий; гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа; наші славні земляки Святий Петро Калнишевський, святитель Димитрій Ростовський, поети Павло Грабовський, Тарас Шевченко. Такими були й герої 20-го століття, такими є і сьогоднішні патріоти, які незламно тримаються своєї віри і державності, і не продаються за посули і блага, і їх вічно пам’ятатиме український народ як поіменно пам’ятає юних Героїв Крут.

        Щиро дякую всім, хто протягом року підтримував нашу Церкву. Особливо дякую жертводавцям та будівничим за відновлення історичного Свято-Успенського храму І.Мазепи в с.Костянтинів в смт.Недригайлів, с.Рябушки, с.Басівка, що на Роменщині, м.Конотопі та інших містах і селах. Нехай Господь сторицею воздасть Вам і Вашим родинам.

        Сподіваюсь, що в Новому році не залишиться покинутих храмів і населених пунктів без парафій нашої Церкви. а українська влада і патріотичні організації допоможуть, щоб віруючі мали змогу молитись в українських храмах у Ромнах, Глухові, Путивлі, В.Писарівці та інших.

        Від щирого серця вітаю Вас, брати і сестри, з Новим 2009 Роком, Різдвом Христовим та Святом Йордану. Нехай ясна дорога, яку стелять ці Різдвяні свята, буде багатою та щедрою для нашої Батьківщини і кожної Української родини.

        Від духовенства, віруючих та від себе особисто вітаю Голову Сумської обласної державної адміністрації Лаврика Миколу Івановича та Голів районних державних адміністрацій, Голову Сумської обласної ради Шапошніка В’ячеслава Івановича та Голів районних рад, Сумського міського Голову Мінаєва Геннадія Михайловича та всіх міських та сільських Голів Сумщини, вітаю всіх Голів козацьких, громадських та патріотичних організацій Сумщини.

        Вітаю також зі святом усіх земляків, які перебувають за межами своєї Батьківщини і не забувають своїх прабатьківських коренів, щоб дух їх був завжди з нашим народом .

        Нехай Новонароджений Христос наповнить Ваше серце радістю та благословить миром і любов’ю на многії літа.

Христос народився!
Славімо Його!


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.