ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, April 22, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
БОГОСЛУЖІННЯ
Храмове свято в селі Малий Вистороп, Лебединського району.

21 листопада на свято Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Преосвященнійший Мефодій разом з духовенством Свято-Воскресенського собору відвідав Лебединське благочиння.

Поїздка розпочалася з самого міста Лебедин, де владика відвідав богослужіння у Введенському храмі м. Лебедина, настоятелем якого є, благочинний району ієрей Богдан Яворський. Після короткого слова Преосвященнійшого до прихожан, разом із благочинним району владика відбув на храмове свято до с. Малий Вистороп цього ж району.

Читати більше...

ЄПАРХІЯ
Очікуємо шанованих гостей нашої діаспори

В найближчі дні Сумську єпархію відвідає заступник Голови крайового товариства українців Приморського краю «Горлиця» - Росія, старший викладач Владивостокської філії Далекосхідного інституту, кандидат історичних наук, письменник – Чорномаз В’ячеслав Анатолійович, відомий громадський діяч. У нього передбачені численні зустрічі та обговорення його книг з земляками із Слобожанщини.

ЄПАРХІЯ
Нашого цвіту по всьому світу...

Сумську єпархію відвідала заступник Голови українського земляцтва, Голова православного сестринства ім. святої рівноапостольної княгині Ольги в Сумгаїті – Республіка Азербайджан – Волянюк Лідія, корені якої на Слобожанщині. Вона розповіла про життя українців в державі Азербайджан, а також обговорили питання духовної співпраці.

ОФІЦІЙНО
Радісна звістка від нашої діаспори з Парагваю.

Від Голови парафіяльної ради пані Марійки Ремезовської надійшла дуже приємна і важлива звістка, головний собор УПЦ КП на честь святого Юрія Переможця, у державі Парагвай (Латинська Америка), отримав повний комплект документів від держави на власність соборною землею.

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
Закінчилась багаторічна тяжба по оформленні будинку єпархіального управління.

Сумське єпархіальне управління отримало державні документи на власність приміщення єпархіального управління по вул. Холодногірська, 6, колишнього будинку священика. Сумське єпархіальне управління мало тяганину більше шести років за цю будівлю. Щиро дякуємо Павловій Людмилі Миколаївні, ігумену Афанасію, Перепусту Петру Микитовичу та багатьом чесним і щирим людям, які привикли відстоювати справедливо державні і народні інтереси.

Вісті з благочинння
В Недригайлівському благочинні відкрито ще одну парафію.

14 листопада на свято святих безсрібників і чудотворців Косми та Даміана і матері їхньої прп. Феодотії у селищі Вільшана Недригайлівського району керуючий Сумською єпархією єпископ Мефодій з духовенством відслужив заупокійну Літію за односельцями, які полягли за волю і незалежність України.

Читати більше...

Вісті з благочинння
Преосвященнійший владика Мефодій відвідав смт. Недригайлів.

14 листопада на свято святих безсрібників і чудотворців Косми та Даміана і матері їхньої прп. Феодотії відбулось архієрейське Богослужіння у Свято-Миколаївському храмі смт. Недригайлів. У Богослужінні взяли участь соборні священики з міста Суми та священики Недригайлівського благочиння. По закінченні Божественної Літургії відбувся хресний хід до місця будови храму на честь Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського.

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Звернення ВРЦiРО щодо безпеки дорожного руху

Вважаємо своїм обов’язком привернути увагу держави і суспільства до проблеми смертності й травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, яка сьогодні в Україні є особливо гострою. Більше того, ця проблема вже тим чи іншим чином торкнулася кожного з нас. Адже всі ми, наші рідні чи близькі хоч раз в житті були свідками тих жахіть, що спричинені порушенням правил дорожнього руху.

Читати більше...

СВЯТІЙШИЙ ПАТРІАРХ
Патріарх ФІЛАРЕТ: Єдина Українська Помісна Православна Церква обов’язково буде

Ексклюзивне інтерв’ю зі Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом часопису «Українське Слово»

Читати більше...

Наші вітання
Вітаємо!

Голова Сумської обласної державної адміністрації М.І.Лаврик нагородив почесними грамотами за внесок у розвиток духовності Сумщини священиків Єпархії серед яких секретар Сумської єпархії протоієрей Петро Попадинець та заступник благочинного Охтирського району, настоятель Свято-Вознесенського храму м.Охтирка протоієрей Сергій Більченко.

Читати більше...

Сторінка 118 з 141 << < 115 116 117 118 119 120 121 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.