ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, April 22, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
СУСПІЛЬСТВО
Через Голод — до Життя

Чому геноцид не допоміг ідеологам світової революції «перетравити» українську націю

«Неперспективні народи мають піти зі світової сцени», — таку думку розвивав ще Карл Маркс у своїх текстах. Про зникнення націй за комунізму писав Фрідріх Енгельс у «Проекті комуністичного символу віри» (1847). Ленін розмірковував над тим, що ринковий капіталізм нерозривно пов’язаний з етнічністю, отож, щоб перейти до наступної «суспільної формації» — комунізму — потрібно ту етнічність вгасити. Сталін, який керував національною політикою більшовицької партії від її початків, розвинув теорію про три етапи вимішування на «червоних» теренах «комуністичної біомаси», названої ласкаво — «совєтскій народ». Спершу слід було стимулювати розквіт національних мов та культур, потім їх зближення (коли поряд з національною мала використовуватися спільна мова), і на третьому етапі — злити усі нації в одну… Через десятиліття після початку реалізації цього «проекту» відомий історик Джеймс Мейс зазначав, що саму суть формули «зближення і злиття націй» можна трактувати як прогеноцидну.

Читати більше...

 
СУСПІЛЬСТВО
Нова книга.

Вийшла з друку унікальна книга монографія професора Мозгового Івана Павловича «Неоплатонізм і Патристика, або світло в присмерках великої цивілізації.», об’ємом 500 сторінок. Рекомендована до друку Вченими Радами Української Академії Банківської Справи Національного Банку України та Сумського Державного Педагогічного університету. Книга розрахована на науковців, вчителів, богословів, студентів та усіх, хто цікавиться питаннями релігії, культури та філософії.

Читати більше...


ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Міцніє співпраця між церквою та козацькими структурами області.

Для Спасо-Преображенського козацького храму с. Перехрестівка Роменською крайовою козацькою організацією було передано старинну ікону.

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Підписано угоду між церквою та УМВС про духовну опіку неповнолітніх ув'язнених.

Продовжується співпраця нашої церкви зі структурам МВС України в Сумській області. Священик Олександр Футимський, настоятель Свято-Покровської церкви с. Анастасівна, та Роменський КВІ УДДУ ПВП в Сумській області в особі начальника Пархоменко Юлії Миколаївни уклали угоду про соціальний супровід неповнолітніх і молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та відбувають покарання, або звільняються умовно-достроково з місць позбавлення волі. Священик Олександр дбає про духовну опіку над цими неповнолітніми людьми. Така праця налагоджена і в інших районах області.

Читати більше...

Вісті з благочинння
В Конотопі відкрито новий храм

Завершилось будівництво Свято-Георгіївського храму в м. Конотоп, де настоятелем є священик Ярослав Срібняк. Щиро вітаємо віруючих громади, меценатів, козацтво, патріотів, котрі старалися пришвидшити будівництво храму. Слід зазначити, що священик Ярослав Срібняк ці два роки, коли йшло будівництво молився, жив і ночував на цьому будівництві. (фото)

Читати більше...

Церква і Україна

Витрати на будівництво храмів стануть меншими

Уряд звільнив Церкви від сплати відновної вартості зелених насаджень при будівництві культових споруд.

Читати більше...

Церква і Україна

Уряд забезпечив Церкви газом за цінами як для населення

Постановою Уряду затверджено механізм забезпечення потреб релігійних організацій у природному газі за цінами як для населення. У цьому механізмі враховано численні скарги релігійних громад. (текст постанови)

Читати більше...

Міжцерковні стосунки
Спілкування необхідно продовжувати

«Але діалог з УПЦ (МП) – не єдиний шлях виходу з нинішньої ситуації» - говорить речник Київської Патріархії єпископ Євстратій.

Читати більше...

Міжцерковні стосунки
Погляд Київського Патріархату на питання зміни парафіями юрисдикції

Лист голови робочої групи з підготовки діалогу митрополита Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Димитрія до керуючого справами УПЦ (МП) архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана (20 листопада 2009 р.)

Читати більше...

АКТУАЛЬНО
Як не «ковтнути» Голод
Голова СБУ Валентин Наливайченко — про завершальний етап розслідування наймасовішого злочину на території України та можливості подолання його наслідків сьогодні.

22 травня цього року СБУ порушила кримінальну справу за фактом геноциду в Україні. Один із доказів злочину: «Етнографічна карта проживання слов’янства» 1906 року, складена професором Флоринським, нещодавно віднайдена архівістами СБУ. Відтінком кольору на ній позначено межі компактного проживання українців. Це нинішня Україна, Поволжя і Північний Кавказ. Саме ці території були охоплені голодом–геноцидом у 1932—1933 роках, на їх кордонах стояли тоді загони оточення. «14 грудня 1932 року за підписом Сталіна вийшла Постанова ЦК ВКП(б) та Ради народних комісарів СРСР про хлібозаготівлі (читай — знищення голодом) на Україні, Північному Кавказі та в Західній області. Я впевнений, що у Йосипа Віссаріоновича були подібні мапи», — каже голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

Читати більше...

Сторінка 117 з 141 << < 114 115 116 117 118 119 120 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.