ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, June 24, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Офіційно
Єпископ Сумський і Охтирський висловив співчуття з приводу загибелі Президента Республіки Польща.


18 квітня 2010 року — день похорону Президента Республіки Польща пана Леха Качинського та його дружини пані Анни Качинської, що трагічно загинули разом з іншими 94 членами офіційної делегації та екіпажем в авіакатастрофі під Катинню в Росії.

В цей день о 12.00 годині в сумському римо-католицькому храмі Благовіщеня Пресвятої Діви Марії, настоятелем якого є громадянин Польщі превелебний отець Войцех Стасевич, при багаточисельному зібранні вірних, була звершена поминальна Свята Літургія, в якій взяли участь Міський Голова пан Геннадій Мінаєв, представники та вірні християнських конфесій, люди доброї волі, що прийшли висловити свої співчуття і солідарність з Польським народом.


Читати більше...Оголошення
Вельмишановні відвідувачі нашого сайту.

На нашому сайті обновилася ФОТО ГАЛЕРЕЯ. Добавлені фото зі святкування Престольного свята в Свято-Воскресенському кафедральному соборі.
Запрошуємо відвідати нашу фото галерею.

З повагою
Адміністрація сайту.


Видавничий відділ
Вийшла з друку книга «Богослужіння на Свято Пасхи»

З благословення Преосвященнійшого єпископа Сумського і Охтирського Мефодія, старанням архімандрита Сергія Ярового, за сприяння ігумена Афанасія /Яворського/ видавничим відділом Сумської єпархії видано книгу «БОГОСЛУЖІННЯ СВЯТОЇ ПАСХИ» Вона відноситься до богослужбових книг і призначена для користування священнослужителями та регентами на парафіях.


Читати більше...єпархія
В Свято-Воскресенському кафедральному соборі від тепер і назавжди буде перебувати чудотворна ікона з мощами
Св. Вмц. Варвари.


21 беразня в Неділю 5-ту Великого посту, Прп. Марії Єгипетської, Преосвященнійшим владикою Мефодієм була освячена та виставлена для постійного поклоніння Чудотворна ікона з часточкою мощів Святої Великомучениці Варвари.

Сумське єпархіальне управління виносить щиру подяку меценатам і благодійникам, які приклали усі зусилля, щоб сьогодні і постійно люди мали змогу прикладатися та підносити свої молитви до всемогутнього Бога через заступництво цієї великої святої за своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Читати більше...


Богослужіння
Святий Великий Піст в Сумській єпархії.

Цього року Свята Чотиридесятниця для сумського єпархіального управління пройшла плідно у трудах і роботі. І робота не пройшла на даремне, адже єпархія поповнилася новими кліриками:

це ієрей Анатолій Канівець, ієрей Іван Ільченко, ієрей Віктор Проценко, диякон Анатолій Федченко, диякон Валерій Олійник.

іподиякон Сергій Вітсеня, іподиякон Андрій Цвинтарний, іподиякон Олександр Дириїв, іподиякон Ярослав Остапенко,іподиякон Олександр Милостний,іподиякон Олег Заяць, крім цього усі іподиякони вже готові прийняти хіротонію в диякона.

Читати більше...


Святійший Патріарх
Святійшому Патріарху Філарету присвоєне звання "Почесний академік"

24 лютого 2010 року Українська Технологічна Академія присвоїла Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету звання "Почесний Академік" з врученням срібного, позолоченого знака пошани.

Читати більше...


Офіційно
Патріарх Філарет візьме участь у заходах з нагоди інавгурації Президента України


У Київську Патріархію надійшли відповідні запрошення.

Читати більше...

Офіційно
Обращение Патриарха Киевского Филарета к Патриарху Московскому Кириллу и архиереям Московского Патриархта по случаю недели Торжества Православия


«По случаю Великого поста и праздника Торжества Православия, исполняя долг братолюбия и помня, что, несмотря на нынешнее разделение, мы служили и служим Христу Спасителю и Его Единой Святой Соборной и Апостольской Церкви, посредством этого открытого письма в очередной раз обращаюсь к вам по вопросам, которые затрагивают самые основы Православной веры...»


Читати більше...


Богослужіння
ТОРЖЕСТВО ПРАВОСЛАВ’Я

В неділю 1-шу Великого посту, Торжества Православ’я, після Божественної Літургії відбувся Молебень по чину за участю духовенства Свято-Воскресенського кафедрального собору та за великої кількості віруючих. Після молебню владика Мефодій звернувся до віруючих із проповіддю.

Читати більше...Нові книги
Віктор Васильвич Вечерський «ПРАВОСЛАВНІ СВЯТИНІ СУМЩИНИ»

Вийшла з друку книга відомого українського діяча, архітектора, кандидата архітектури, заслуженого працівника культури, лауреата Державних премій України в галузі архітектури, лауреата Премії в галузі містобудування і архітектури імені І. Моргилевського - Віктора Васильвича Вечерського «ПРАВОСЛАВНІ СВЯТИНІ СУМЩИНИ» В цій книзі відображена історія архітектури та будівництва храмів на Сумщині. Призначена книга для істориків, архітекторів та людей, які цікавляться розвитком церковного архітектурного будування на Слобожанщині.

Читати більше...Сторінка 117 з 145 << < 114 115 116 117 118 119 120 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.