ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, April 22, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЄПАРХІЯ
Відбулася хіротонія нових кліриків нашої єпархії.

06 вересня в Неділю 13-ту після П'ятдесятниці в Свято-Воскресенському Кафедральному соборі м. Суми, Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський у співслужінні кліриків собору відслужив Божественну літургію.

Читати більше...

Конотопське благочиння
Освячено хрести на купола церкви у м. Конотоп.

04 вересня в м. Конотопі з благословення Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського було освячено хрести на купола новозбудованого храму.

Не так давно було розпочато будівництво церкви Святого Великомученика Георгія Побідоносця, настоятелем якого є ієрей Ярослав Срібняк. Звичайно не легкий шлях пройшла релігійна...

Читати більше...

Освячено новий храм
Освячено відновлений Свято-Успенський храм в селі Костянтинів, Недригайлівського району, Сумської області.


Невеличке мальовниче село розташоване неподалік траси Суми-Ромни так і кличе до себе своєю пишнотою і красотою зелені. Манять до себе віковічні скіфські кургани, яких тут так багато, це манить до себе давня історія нашого краю. І сьогодні невеличке село, яке колись давно, можна сказати майже одну тисячу років тому, було велелюдним містом, бо через нього приходив торговельний шлях. Місто Костянтинів не раз згадується в Літописі Руси, також і в «Слові о полку Ігоревім».


Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ НА БЛАГОЧИННЯХ
Сумська єпархія зростає і міцніє.


Днями до Сумського єпархіального управління з проханням прийняти в клір єпархії завітав священик. Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський прийняв його в єпархіальному управлінні.

Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Постриг в іподиякони нових кліриків єпархії.


16 серпня в 10 неділю після П'ятдесятниці Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський відслужив Божественну літургію в Свято-Воскресенському кафедральному соборі.

Читати більше...

БОГОСЛУЖІННЯ
14 серпня Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський відвідав Роменське благочиння.


14 серпня в свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородицi . Семи мчч. Маккавеєвих: Авима, Антонiна, Гурiя, Єлеазара, Євсевона, Алима i Маркела, матерi їхньої Соломонiї та учителя їхнього Єлеазара, Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський разом з делегацією від єпархіального управління відвідав Роменське благочиння.


Читати більше...

Богослужіння
Фотоальбом святкування Хрещення Київської Руси-України

Святкове богослужіння у Володимирському кафедральному соборі в день храмового свята. Тисячі вірних Києва та з усієї України прийшли, щоб разом розділити духовну радість.

Читати більше...


ЗМІ
ВІДЕОЗАПИС богослужіння і хресного ходу 28 липня 2009 р.


Посилання на відеозапис урочистого Патріаршого богослужіння і хресного ходу з нагоди свята Хрещення Київської Руси-Украиїни і рівноапостольного князя Київського Володимира Великого (28 липня 2009 р., "Перший національний").

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
ПАТРІАРШЕ ПОСЛАННЯ з нагоди свята Хрещення Київської Руси

П О С Л А Н Н Я
Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА
з нагоди свята Хрещення Київської Руси

Дорогі брати і сестри!

Нині, в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, ми звершуємо святкування річниці Хрещення Руси-України – величної події, яка визначила історичну долю нашого народу. Бо як Таїнство Хрещення оновлює людину, очищає від гріхів та відроджує до вічного життя, так і хрещення Київської княжої держави оновило її, збагатило численними духовними скарбами, відвернуло предків наших від злочестя і служіння неправдивим богам, а навернуло до служіння єдиному істинному Богові.

Читати більше...

ЕКСКЛЮЗИВ
Експерти констатували негативний вплив візиту Патріарха РПЦ на церковні і політичні процеси в Україні


КИЇВ — На прес-конференції в агентстві Укрінформ українські експерти сьогодні критично оцінили приїзд Патріарха Кирила, назвавши його виключно політичним. На думку експертів, заяви Патріарха в Україні спрямовані на гальмування єднання Церков та повернення України до сфери впливу російської держави.

Читати більше...


Сторінка 122 з 141 << < 119 120 121 122 123 124 125 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.